Alte știri din fotbal
Îl cunoaște bine pe jucătorul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Poate fi, dar...”
0
Lovitură de proporții pentru Liga 2! Negocieri secrete pentru doi jucători din Superligă
0
Basarab Panduru, contrariat de noua cotă de piață a jucătorului pe Transfermarkt: „Nu dă nimeni banii ăștia”
4
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
16
Știri din fotbal internațional
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
3
Scandalul care zguduie Londra » Acuzat de hărțuire sexuală
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
3
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
don`t worry about me
bai kukule, amigo, ce iti voi destainui acum este profund offtopic : tu de abia ai iesit din ou, kuk mik si agresiv ce esti tu... pana iti cresc penele la aripioare, pana sa inveti sa zbori frumos, pana inveti sa te descurci singur in afara cuibului matern, ar fi indicat sa te feresti de Vulturul Alb !..)))
stii si tu foarte bine ce valoare au aceste surse ale povestitorilor ....
EXCLUSIV: Torje a semnat cu Espanyol! Împrumut un an, clauză 6 milioane€
Exact, sper să fie un articol obținut din ” surse ”, Cristi. Altfel, nu-i de bine.
Exclusiv - VARELA NU MAI VINE LA STEAUA =))
diakhate asta e jalnic. e venit in europa spre finele lui 2007, in 6 ani a jucat 28 de partide din vreo 200 posibile. la fiorentina era si el la numar, nu a bifat nici un minut. ultimii 3 ani a jucat la Eupen in 2. Jupileer League, Belgia. acolo a prins si el alea 28 de meciuri, cam 9 pe sezon, in medie. are fizic, nu asta e problema. insa, la fiorentina, hai, nu te-ai impus.. nu s-au impus ei nici jucatori romani cu pretentii, dar diakhate... dar, nici macar la Eupen ?? si ai impresia ca dinamo e eupen ? eroare. cum vine, asa pleaca. asta e parerea mea on topic. ONTOPIC, intelegi, bai cucule, de ce am intrebat "ASA SI ?" ??
prosport, fanatik si dolce-sport
Care bre, cucule, ca's vreo doua, trei toate :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.