Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Astăzi sunt programate 7 meciuri
4
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Charalambous și Kopic au bătăi de cap din cauza absențelor
0
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
Știri din fotbal internațional
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat 6 jucători-cheie în lotul naționalei României
0
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Esti prost, n-ai inteles nimic. N-am spus ca nu e bine sa ai si ceva jucatori cu experienta, am spus ca Hagi a inceput sa o suceasca spre elefanti gen Cernat si Banel, lucru pe care nu-l facea pina acum.
New Dinamo fara bani. Dupa fata pare fi luat de la orfelinat saracul
La ce spui despre HAGI stai jos ca esti praf! Inteligentule, nu poti baga in teren in campionat 11 manji de 16/17 ani meci de meci, ai nevoie pe langa ei si de "elefanti" cu experienta ...te pricepi la fotbal ca musca la arat, ar trebui sa-i dai lectii lui Neputinta!
Ii face Dinu Vama echipa lui Negoitza de nu mai iese 20 de ani din insolventa... si din play-out!
Ma lasi ma cu versurile astea penibile? Niste imbecili si *** si zidarul, la fel ca astia care-i pupa in cur ca tine, nu face nimeni investitii in tineri de viitor in momentul asta, in fotbalul romanesc, toti vor profit imediat. Ti se pare ca exista vreun proiect de perspectiva la vreun club, vezi cumva investitii in infrastructura si schimbari de mentalitate? Chiar si Hagi, care incepuse cu tineri, a sucit-o acum pe elefanti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si pe Fai, inca 3 pe partea aia si Dinamu se bate la titlu! Daca ma lasau pe mine nu puteam sa-mi bat mai bine joc de clubul asta cum o face Neaputina!
A venit ca sa il tina pe bara pe Feussi :)
va chinuiti mult sa-i gasiti pe toti ratatii astia?
Cu transferul asta Negoita le inchide gura tuturor carcotasilor si suporterilor care vor sa-l omoare cu rosii. Garantat Dinamo castiga campionatul cu acest Johad Ferretti, fundas dreapta, de la Matera in a treia liga.... Ii sparge pe toti cu asta
Nu ai cum sa intelegi lucruri care-ti depasesc nivelul tau de gandire si al stapanului tau Negoita,pur si simplu nu poti ,oricat te-ai stradui din postarile tale pe absolut toate subiectele GSP-ului. Investitiile in tineri jucatori se fac pentru viitor si nu pentru prezentul imediat.Comparand investitiile stapanului tau in Alexe,M Nicolaie o sa iesiti din insolventa cand o sa-mi creasca pene pe spate pentru ca de cele de pe ooooo te ocupi tu sa nu prinda radacina.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.