Alte știri din fotbal
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
1
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
8
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
4
Știri din fotbal internațional
Au aliniat cea mai bătrână echipă de start din istoria Cupei Mondiale!
1
Belgia - Iran » VAR anulează o reușită venită după o schemă grozavă!
2
Lamine Yamal, după Spania - Arabia Saudită: „Știți ce făceam la precedentul Mondial?”
0
Luis de la Fuente a numit 3 jucători ai Spaniei: „Au fost excepționali”
1
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
Asteptam, nu ced ca erau atat de fraieri incat sa ii dea drumul lui Cordos fara a avea ceva concret cu altcineva, il cred serios pe Stanciu.
CINEVA ACOLO LA DINAMO E NEBUN ....!!!!! CUM SA RENUNTI LA UN FUNDAS CENTRAL BUNICEL CAND TU NU MAI AI NIMIC ???????? IAR DAM VINA PE FUNDASII CENTRALI, CUM FACEAM CU MOTI SI CU GRIGORE, SI JUCAM TOT FARA INCHIZATORI ....!!!! JOACA FRATE CU DOI INCHIZATORI DE VALOARE SI APOI POTI EVALUA SI FUNDASII CENTRALI LA JUSTA LOR VALOARE....!!!!
Vine Puyol, ca e liber !
Pai si atunci care este dupa parerea ta cel mai bun fundas, Nedelcearu care face greseli copilaresti sau Durracel care nu stie sa stea in teren???
agree..
Ce treaba are Negoita cu asta??? ___________________________________________________ Se pare ca antrenorul nu mai voia sa conteze pe serviciile lui si a fost dat afara... ________________________________________________________________________ Daca pleaca si Boubacar, Elton si Miranda ar fi super, primesc salariile degeaba. ___________________________________________________________________________ Oricum bucuria mea mare este ca l-am dat afara pe Joel Thomas care era slab rau.
cel mai bun fundas central dadea pase de gol la adversar
mda, sper sa aiba pregatit ceva mai bun daca s a luat decizia asta. pe durimel, joel, boubacar cand ii dam afara?
Mi se pare o tampenie sa iti dai afara cel mai bun fundas central, poate au gasit ceva mai bun desi ma indoiesc.
Nu ma asteptam sa plece Cordos, chiar daca nu este un mare fundas, a fost peste Durracel sau Nedelcearu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.