Alte știri din fotbal
FC Botoșani - FCSB » Golul 3 vine dintr-o „scăriță” de la punctul cu var!
22
Darius Olaru, gol superb la meciul 250 pentru FCSB
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Cele mai recente informații despre starea lui „Il Luce”
44
Povestea lui Paul, adolescentul care a dat lovitura de start la Botoșani - FCSB: „Meciul vieții!”
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Planul lui Manchester United pentru a economisi peste 1,3 milioane de euro pe săptămână
0
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
6
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Trebuie sa joacr mercenarii la iasi pe orice vreme
Mercenarii aia credeau ca daca s-au calificat in playoff gata, se umple de bani din prime, salariile le merg basca si pt restul meciurilor li se rupe! Doar ca nu le merge cu Niculae care are scoala secu!:)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un fel de pascani de la cfr cluj,dar cu mai multi suporteri. cfr cluj sigur nu are suporteri,aceasta rusine de echipa care doar pe spatele stelei a intrat direct in grupe. bleah.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa a facut si cu sumidica
eu am spus ca pe langa patronii gen niculae,negoitza,porumboiu,marian iancu,copos aka toti patronii din liga 1,becali pare un erudit.
si sursa e sigura asa cum sunteti voi ziar de sport................
Eu nu inteleg ce caracter au jucatorii aia de raman acolo. Adica intra patronul peste tine, te injura si te umileste, iar tu nu pleci in secunda 2? Mai ales ca nu e ca si cum ar fi muritori de foame.
Corect! Uitati-va la cei de la dinamo...amaratii aia joaca cu ,,inima'' si nu pentru bani, de dragul fanilor! Asa trebuie sa joci, sa-ti dai viata pentru culori si fani si bani sa ceri cand ti-e foame! Si asa, salariile de 1-2000 de euro de acolo sunt exorbitante, doar parfumurile si tramantele de infrumusetare ale zeului rin-ian costa atat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.