Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
da ce sa spun ca Astra e un nume extraordinar . nu se duc ca nu vreau sau sint influentati nu de prostiile voastre.pina la urma banii conteaza cel mai mult
ar fi de dorit ca nici JMorais sa nu vina , e lipsa de respect fata de Momcilovic , care si-a facut treaba , sa-i aduci inlocuitor , iar postul de fundas dreapta sa nu fie acoperit ... e loc de curatenie la fundasi , in frunte cu Tosca , altele sunt posturile deficitare , nu pe stanga
alta vrajeala
Il doare *** pe Teixeira si Junior Morais de identitatea Stelei . Ei joaca la cine da mai mult .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai ca apare clonache acum si o sa încerce să te convinga ca este altfel.
Sunt vai de capul lor, nici ei nu mai stiu cum sa mai manipuleze *** de 49% inventati pentru rating.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai sunt vai de capul lor, nici ei nu mai stiu cum sa mai manipuleze *** aia de 49% inventati pentru rating.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sper sa avem o mie de oameni ca si Becali in sportul romanesc.....
Unde a fost armatA pana acum..... Sau meritele lui Gigi Becali sunt datorita banilor adusi din armata.....!!!! RUSINE ACESTUI INDIVID.... CUM SE CHIAMA???? Armata poporului...... Ce crezi ca ati dau bani ca sa mancanti la popota??????????!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.