Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Gsp face senzatie!...de la printi arabi si cowboy de Miami pana la politicieni si suporteri...saptamanal apare o bomba si speranta la cat mai multe click-uri...Abjecta fitzuica.Astept nu nerabdare saptamana viitoare investitorii rusi si dupa Pasti misteriosul concern din Singapore...
Dinamii si rapezii=pesedeii
Chiar este o adevarata "bomba" pentru dinamovisti. Ma intreb insa: ce o sa faca acest "nume urias din politica" la Dinamo? O sa fie primul ministru al echipei? O sa amestece fotbalul cu politica? O sa aduca bani de la matusa Tamara la Dinamo? Domnule Vrînceanu, daca ai dat acest titlu articolului tau, inteleg ca chiar esti entuziasmat de acest lucru. Probabil insa ca ai dat acest titlu pompos pentru "prostime".
:))))))))) CLUBUL A FOST TOT TIMPUL PE MANA MAFIOTILOR...FOTBALUL..ORIUNDE IN LUMEA ASTA ..FACE PARTE DIN SISTEM..TINE GLOATA OCUPATA
Macar asta are oua! La Cornu da are!;)
BV ..BV ..BV..BOMBONEL MAI LIPSEA DIN ECUATIE..TOCMAI ALA CARE A DONAT LUI TELEAGAA PRINTR O HG ILEGALA..BAH TONTONEILOR..NU VA E CLAR CE FAC ASTIA..CAND VA SPUN CA ARHIVELE II INFUNDA PE VIATA..PE TOTI CARE AU TRECUT PRIN ACTIONARIAT ..ZICETI CA S .?
Bombonel se implică după ce i-a dat pe viață 50% din parcul Dinamo securistului Badea ? :)))) Gogoși cu smoală ! :))
Gogoşi servite de gsp ... săptămâna trecută era gogoaşa cu investitorii străini ... săptămâna viitoare ce mai inventează mininoşii? :)))
iar ai uitat sa-ti iei *** si razi ca prostul de propriile ineptii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toti ... se implica la FCDB ...:)) Patriarhul Daniel ... a confirmat si el ca Biserica Romana doreste sa achizitioneze cateva actiuni la acest ... spin-off ... din Clubul Militiei si Agentilor de Boschet ...:)) Din Strainatate ... Tribul Mursi din Etiopia si Ndebele din Africa de Sud ... si-au anuntat si ele dorinta de a investi la FCDB ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.