Alte știri din fotbal
„Pe cine vrei la barajul pentru Conference League?” » Ce a răspuns Alexandru Musi
0
U Cluj și Dinamo au încheiat play-off-ul ca frații! Pentru „câini” urmează cel mai important meci al sezonului
10
Mihai Pintilii l-a dat de gol pe jucătorul de la FCSB: „S-a retras!”
0
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
9
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Cristi Chivu, întrebat cu cine ține la Cupa Mondială: „Doar la asta mă gândesc”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
OAIA ESTE UN MONUMENT VIU !
Sărmana tara, " molatec " popor ! Va fi și mai rău în viitor ! De la Jiji-***, la " neamțul reșapat ", iată radiografia populației. Blestemul Ceaușestilor ne va urmări muti ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Credeam ca subiectul Becali este epuizat deja, dar acest articol ma contrazice. Subiect de senzatie, documentare excelenta, fotografii sugestive, construirea relatiei cu personajele, editarea si prezentarea excelenta a acestui material, in conditiile unui set de limitari creative impuse de timpul foarte scurt. M-ar mai interesa de exemplu cate reclamatii a primit finul Pandele, daca Stapanul a inchiriat sau a donat casa cu acoperisul negru Argatului, si cat au costat silicoanele acelei rasate spaniole dintre cei doi pomi din dreapta imaginii.
Asae cind se suie scroafa in copac - vai de noi ce-am ajuns -- si cioban si bisnitar ( cine cumpara cu un pret si apoi vindea mai scump , mai demult se numea BISNITAR )
La fel *** si fcsb-ul aceluias cioban puscarias!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce inteligent e moderatorul ce mi-a cenzurat comentariul, daca esti asa bun, pune sa vada toata lumea comentariul si sa decida ei daca merita moderat sau nu.. Dar am inteles, adevarul supara.
Invers calu. Daca-si fac sau cumpara unii case langa ferma mea, apoi vor si zona metropolitana intinsa pana la casele lor, e problema lor.
Nostim articol...
la ce idei preconcepute are și la cum se exprimă...
"Casele se vand mai greu de cand sunt oile aici"turnatorie de vecin prietenos si dezinteresat care pozeaza peste gard
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.