Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului, : „La noi se prăbușește totul”
0
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Poate ai vrut sa zici "longilin", "longeviv" inseamna ca traieste mult, sau poate stii tu ca Bancu o sa traiasca 100 de ani!
Ai uitat sa vorbești de coada din Craiova ...strada unirii nr 10
Respect piturca și Talpan
Necalificatul de stoica ă-și da si el cu parerea .bai peofitorule din fotbal pune mana pe carte si fa si tu ceva in viata ta trântore ce esti
Craiova a dat cel putin 30% din cei mai valorosi fotbalisti ai tarii, e un oras care respira fotbal, asa a fost mereu..de-a lungul timpului au trecut armate, militii, Paunesti, Netoi si mititei care au decimat-o, dar Craiova inca exista..nu pentru stadioane noi sau patroni care maine nu mai sunt vine lumea la fotbal..ci pt ca la Craiova e o stare de spirit pe care baiatul asta imbracat odata in dungi n-are cum sa o inteleaga...
N-am urmarit emisiunea, dar daca Ovidiu Ioanitoaia a permis asa ceva, ca unul dintre cei mai valorosi antrenori (si fotbalist)ai Romaniei sa fie terfelit de neica nimeni asta de la combinatul chimic din Galati...ce mai ramane de spus despre presa sportiva din Romania?!..din ce am citit, puscaria nu l-a ajutat decat sa se odihneasca, nu dormea saracul...in rest nu l-a invatat nimic...din contra..are mai mult venin ca inainte...si presa inca il promoveaza ...probabil pt ca are 4 carti scrise..
Asa e cand esti degeaba, comentezi aiurea. Steaua a castigat in romania doar cu arbitrii. A prins candva o echipa omogena in europa si au castigat niste meciuri, asta nu e meritul acestui infractor inofensiv. Frustrarea si ura lui fata de olteni e evidenta mereu. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
10 mii de spect in liga 2 !!! Altfel, in prima liga, U Craiova avea aproximativ cam aceeasi medie ca si astazi !!
Mascota asta de individ habar n-are cum era la Craiova si pe vremea VECHIULUI OBLEMENCO !!! Cand a retrogradat Craiova prima data (in 2005) nu erau meciuri cu sub 10 mii de spectatori in tribune. In plus, de stadion nou beneficiaza si Fcsb (Nat Arena) si are medie de spectatori cat Chindia :)) Stim...invidia roade
sunt atat de destepti astia de la gsp , incat au confundat dobresti cu dobroesti ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.