Alte știri din fotbal
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
A luat titlul în Bănie, dar nu o vede favorită pe Craiova la câștigarea campionatului: „99% acolo merge trofeul”
0
U Cluj dă lovitura: „1,5 milioane de euro pentru Jovo Lukic!” » Clubul cu 16 titluri îl vrea pe golgeterul Superligii
2
Omagiul care face înconjurul Italiei » A traversat tot terenul și a făcut un gest care a înmărmurit asistența
0
Știri din fotbal internațional
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
13
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Super jucator Deac!!Bun de pus langa Surdu si Croitoru!Da-i inainte Gigi si o punem de Champions League!
cu transferuri dintr-astea se duce naibi Steaua. nu cred ca va accede in grupele UCL cu Deac, fabiani, neagoe si alti jucatori mediocrii. Nu stiu ce se intampla la Steaua dar cred ca cineva il prosteste pe JIJI si-l face de lovele
Cum sa-l dai pe Goian la cfr ??? e cel mai bun fundas din tara? Deac nu-mi spune nimic.... o fi bun dar nu la Steaua ... Cu atitudinea asta gigi nu faci nimic ... daca vrei cu adevarat ca Steaua sa faca ceva si in liga si in campionat nu intari adversarii...faceti-l pe dayro titular , aduce-ti 2 jucatori de valoare cam 5-6 mil euro ...altfel o sa mai vedem campionat la pastele cailor ,,, daca vrei sa faci afaceri si nu iti pasa de spiritul Stelei ... vinde-i pe toti...
noi ne certam si ne injuram pe site-uri si liderii echipelor se pupa. INCREDIBIL, SENZATIONAL, IN DIRECT.
da-l dracu pe deac ca e un jucator varza cum sunt si stancu cu ala de la buzau.
Pe ciobanul asta prost toti CONDUCATORII IL PROSTESC...CUM SA-L DAI PE DICA PT. UMFLATUL ALA INDOLENT DE Fabbiani. Singura solutie, este sa-l determinam sa plece din Ghencea...ASTA VA DISTRUGE STEAUA...SE VA GASI UN PATRON SERIOS CARE SA CUMPERE STEAUA DE LA CRETINUL ASTA!!
incredibil ce se intampla. becali vinde tot; nu mai are cas(h)? fabiani nu vrea la Steaua ca stie ca va avea soarta multora = REZERVA pe viata
asd
daca Dica o sa plece la cfr o sa se piarda asa cum au facut multi fotbalisti care au plecat de la steaua la alte echipe din tara. jiji behehe mai bine o vinzi si pe m..a sa mai iei nishte bani in plus
D-le Paskany, d-le Andone VA ROG nu va mai cramponati de Dica ,ESTE UN PLAFONAT: NU VEDETI CA NU MAI DA NICI UN RANDAMENT? Nu mai este acel dica din meciurile cu rusii etc...etc...Nici nu mai stie sa alerge, eu nu stiu ce s-a intamplat cu el,dar NU ESTE JUCATOR DE CFR !Nu va legati la cap cu el! Va rog! Mai bine Goga de 10 ori! NU DICA,este slab....Punct!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.