Alte știri din fotbal
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
FC U Craiova, victorie în dosarul palmaresului Științei! Mititelu, reacție triumfătoare: „Impostura a căzut!”
1
Dinamo s-a transformat total: după coșmarul de acum doi ani, „câinii” domină finalurile de joc în Superligă
0
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
1
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
0
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
1
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
coman,cadu,sapunaru,sepsi.maftei,muresan,sanmartean,deac,nicoara,batin,mutu..adevarata nationala a Romaniei..asa jucam cu gloabe gen gaman,matel,tatarusanu,tanase ,bourceanu...sper ca estonia sa bata in seara asta...!!
Eu de abia astazi mi-am dat seama si asta pentru ca amandoi erau la pe acelasi articol si nu intelegeam cum naiba acelasi cont poate avea doua avatare diferite. :))
:)))) Tare de tot cu cei 2, şi eu m-am păcălit prima dată, clona e cel cu mai multe comentarii, iar clonatorul e Alpin ! : ))
Mda.. : )) oameni cu facultate ce naiba ! : )
Nimic mai adevărat ! Părerea mea de simplu spectator este că Piţurcă, în loc să se hotărască : ori vrea să califice naţionala la Mondialul brazilian, ori vrea s-o reconstruiască întinerind-o, aleargă după ambii „iepuri” şi... vorba proverbului...
N-ai ce sa le ceri. Dupa ce am terminat facultatea am mers doua masini pentru o saptamana sa facem un tur de tara. Majoritatea erau Bucuresteni, cu niste colegi din Moldova si un oltean. In afara de mine niciunul dintre ei nu fusesera in viata lor in Transilvania, in schimb au fost fiecare dintre ei in cel putin trei, patru tari straine. De unde sa stie ei ce inseamna Transilvania daca nu au fost sa viziteze macar o parte din ea si sa vada cum sunt oamenii. Haios a fost cand la inceputul facultatii m-a intrebat colegul din Piatra Neamt de ce ne dorim autonomie. Zic, ce autonomie ma ca suntem mai putin de 55 mii in toata tara. El ne confunda cu secuii. :)))
:))
:))))ma enerveaza genul asta de oameni care sunt pe principiu: tot ce zboara se mananca. A vazut si el pe la TV chestiile astea cu ungurii si s-o fi gandit si el ca e cool sa fie antiungur.Ca nu cred ca a dat patriotismul in el. Unii care posteaza p-aci probabil nu au fost in viata lor in Ardeal :)
Ahhhh, plus ca el nu stie ca Ardeal si Transilvania sunt acelasi lucru. :))
nu o sa vedem constructie la echipa nationala. De vina sunt si jucatorii. Venise tare Chipciu - scandal si baute....Mutu facea faze de genu asta din 3 in 3 meciuri...Sapunaru era pe val si s-a batut cu aia in Portugalia....Torje era pe val dar a ajuns rezerva si exemplele pot continua. Nu prea gasesti jucatori constanti, echilibrati si cuminti..o sa vedem imporvizatii la fiecare partida...parerea mea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.