Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
0
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
16
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps a intrat în istorie! Record absolut la Campionatul Mondial: l-a depășit pe legendarul selecționer
0
Și-a aflat adversara! Universitatea Craiova știe pe cine întâlnește în turul 2 din Liga Campionilor
0
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
2
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » O schimbare la pauză
22
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Varsa o lacrima in alta parte. Nu am sa-ti dau marunt!
La Dinamo nu este asa,desi lista creditorilor nu este definitiva,cred ca DDB-ul este principalul creditor(cu peste 2 mil de euro), nu patronul Corta0
Foarte bine....fa un protest pentru schimbarea legii!
Eu, ca dinamovist. nu-mi permit să fac mișto de cele două echipe. Ba chiar o lacrimă mi se scurgea din colțul ochilor... Dar totuși, cine ici că v-ae eliminat: Șah-chiorii Caragață și Draci-Laci-Vîrcolaci ? mwahahahahaaaa ...
Invective demne de un brav apărător al democrației. Lucid și clar în exprimare. Ai o scuza, este prea cald afara.
După mintea de geniu din Las Fierbinti, nu prea ai noțiune de ce înseamnă ilegal.
Insolventa e legala, dar in fotbal principalul creditor e "patronul" care prin procedura scapa din pix de niste datorii.
Imi spui ca doar 4 milioane erau catre Stat ? Si cu datoriile la furnizori ...ei nu trebuie sa plateasca la randul lor in alta parte ? Bai baiatule, sunteti una dintre gaurile negre ale economiei ...sunteti parte dintr-un lant economic de care va bateti joc, in care o multime de agenti economicii sufera din cauza voastra. Terminati cu mascarada asta...ori platiti ori inchideti taraba ! Oricum aveti acoperirea pregatita de Badea...Nu ? ca doar altii sunt clone, voi nu ! :)
Insolventa e' o procedura LEGALA,de care poate beneficia orice societate comerciala,nu este ''pt voi special'',poate ne interesam inainte sa vb
Plin de justițiari care vorbesc de insolventa lui Dinamo și deplâng bugetul statului (crezi ca nu mai iei ajutor social?), dar nu sufla o vorba de sumele încasate de patronii Becali și Rotaru. Apropos, citiți de ce datorii a scăpat Rotary Construcții în trecut, tot pe cauza de insolvență.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.