Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Sunt acasa, nu la terasa, doar nu am inebunit sa ies pe cadura asta!:)) Vezi ce am scris mai jos? Spor la vanatoare!:)
Ai dreptate: tu, LașLaș și Costiță. Va iese măcar de o bere la pet!? :-)))) Randoom știm, el e numai cu XO și whisky de 20 de ani :-))))
Si atunci de c*** ai chef de harta?:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bă, tu pe caldura asta ai ieșit la bere!? E mai mai ieftin acum!?:-))))
Deci recunoști!? :-)))
Nu beau frate, doar in week end
M-a mințit!? Hai dovedește cu un link! :-))))) Mister 2m și ... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Batrane, aia din galeria lui Dinamo sunt actionari !
Astia sunt cu un picior in groapa, nu, nu aia de langa Urgenta, si pe ei ii arde de Steaua si de impostorul incult Becali, care nici macar cioban nu e, ca habar nu are cum sa pasca oile. Parca aveau treaba, sa ia clubul de la alt impostor, Negoita. Bine, Becali Gigel e dinamovist, ca si Giovanul sau Victoranul, sa nu facem confuzie. El era pe langa Dinamo cu branza, lapte si altele, pana cand a venit Hagi la Steaua si atunci s-a bagat in seama pe acolo, cu mari orgii pe la Melody. Stiti, marele credincios! Dar sa revenim la Dinamou, si hai mai suporteri mai repede, luati clubul daca aveti nuci, alune sau arahide. Pana la urma, treceti la masa credala, ca banii bagati nu-i mai recuperati. Si daca iau spaniolii clubul, in genunchi la cersit bani de la ei, ca si aia de la Steaua la Becali, sau altii la Talpan, ca si aia de la Rapid, cand stateau cu mana intinsa la Copos. Pentru ca astia sunt suporterii, nu sa suporte, doar sa cerseasca!
Au dreptate aia care ti-au spus asa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.