Alte știri din fotbal
Dan Șucu a adus noul „gigant” direct la București! Rapid transferă un fundaș central din Italia
0
CFR Cluj nu și-a achitat datoriile și riscă excluderea din cupele europene » Varga: „Am vorbit la UEFA”
0
După dezastrul de la Farul, Flavius Stoican s-a înțeles cu noua echipă: „Mă voi dedica 100%”
0
Noile reguli impuse schimbă modul în care se joacă meciurile din Superligă! Kyross Vassaras i-a anunțat pe jucători ce riscă
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluirea în lacrimi a lui Lautaro Martinez: „Un gol pe care l-am visat de la primele ghete cumpărate de tata” » Premoniția incredibilă avută de căpitanul lui Chivu!
0
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a trăit un adevărat „thriller”: „A fost o experiență nebună”
0
Prima conferință a lui Radu Drăgușin la Fiorentina » A fost pus față în față cu declarațiile lui Florin Manea: „Vă explic”
0
Discursul care s-a viralizat după prăbușirea Angliei » Cesc Fabregas: „Conduci cu 1-0 și înlocuiești atacantul cu un fundaș...”
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a trăit un adevărat „thriller”: „A fost o experiență nebună”
0
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
Acum cateva saptamani erai sigur ca Dinamo castiga campionatul, acum ai dat-o pe Tudor Vornicu...
Ma scuzati comunistii liberali m-au crescut prost in anii 70 . Imi cer scuze .ca va plictisesc cu muzica de la radio romania de attunci Iar intra petre radulescu si ma injura !!'............http://en.musicplayon.com/Prince-Purple-Rain-Music-Video-438031.html
A dat Tudor Vornicu concertul ala live de la los angeles cu Bee Gees !! Stay'n alive dar nu va dau linkul ca se ia clona aia de mine petre radulescu si iar ma face nostalgic el ignorind faptul ca salam & gutza troneste in bmw-uri in boxe pa magheru din ziua de azi !! Deh e democratie ca;pitalista tip balkan !! 7
Eu cred ca e mai potrivit pentru el sa mearga la Viitorul. Sau poate la Panduri. Ori CFR. Sau nu iese scandalul daca vorbiti de restul echipelor din Liga I? Musai can-can....altfel nu face parte gsp.ro din Liga Leilor. Care sunt doar 2.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ala e ca fcsb, fara identitate :)))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.