Alte știri din fotbal
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
1
Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial
0
Reporterul GSP, față în față cu Leo Messi, după ce argentinianul a devenit cel mai bun marcator din istorie la CM: „Din fericire, am putut trece peste asta”
0
Raul Rusescu, uluit după Argentina - Austria: „Asta n-am mai văzut de mult timp”
0
Dallas, tărâm sud-american » Fanii Argentinei au făcut show cu Austria + Shakira, apariție surpriză
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
AUR a dat o lovitură guvernului Veștea chiar înainte de vot. PSD se laudă ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Cat despre suporterii aia care al terorizeaza la Dinamo....sa intre ei in teren si sa joace ...sa vada cum e cand castigi 1000 € la munca care o face ....daca aia fac fata ...e ok...
Pe Rotariu vor sa-l vanda cu 10 milioane €, ...cota lui pe Transfermarkt e 1 milion ...acum in acest articol Dinamo ar cere 4 .....stiti ceva ??? orice negociere se poarta in jurul acelei cifre sau cote pe care o are ...pana sa ajunga sa valoreze el 10 milioane ....mai este ...ca sa valoreaze atat ...ar trebui sa fie golgeter in liga 1...sa fie titular la Nationala ...sa aiba ceva Campionate Europene sau Mondiale in CV ...si ca sa nu zic ca salariul sau ar trebui sa fie in jur de 450.-500 mii € /an ....doar asa cota lui va ajunge pe undeva in jurul cifrei de 7-8 milioane dar nu mai mult ....un titlu de golgeter sau o Gheata de Aur l-ar ajuta si mai mult ...dar...
suntem o tara unde se poara cumetriile, in toare domeniile, iar fotbalul nu fac exceptie. Fiul rapidistului manea are o sumudenie de jucatori, pe care ii indruma oriunde, dar nu la steaua:) fratii becali, care au fost si patroni la un moment dat( giovani) si dinamovisti decalrati, impresaria candva toti jucatorii de la steaua, sotia antrenorul stelei impresarieaza multi jucatori in prima liga dand astfel ocazia frustratilor care uras steaua sa faca fel si fel de supozitii, Suntem in tara unde nu stim ce-s alea conflicetede interese si asa mai departe. Despre junele dinamovist: pana la urma e doar o singura poza, eu vorbeam in general nu neaparat de acest rotariu. el sa joaec bine...atat.
eu cred ca prostii de la dinamu = Stoican, Neghinita, Lakita, Bobita si alte nume de maidanezi paduchiosi, se prea poate sa il fi enervat foarte rau, nu pe Reghe, ci pe GIGI BECALI...eu cred ca ce se intampla acum e ordin de la Becali sa le destrame astora clubul, cred ca i s-a pus pata lu Jiji de la bulau ca tot ataca astia si jignesc clubul Steaua, taranii desculti de la dinamu, care nu au facut 3 puncte la coeficientul romanesc in toata istoria lor recenta =))....si sincer bine le face, sper sa va desfiintati repede dupa rompid si voi...sunteti un afront adus fotbalului in general, sa nu poti sa treci de 1 tur preliminar in utlimii 25 de ani, asta e o performanta intr-adevar de r@tati
in romania fotbalul nu e flotbal, e circ, traim din circ si din astfel de discutii ca despre fotbal nu prea evm ce comenta, cu mici exceptii avem parte de meciuri si de echipe mediocre iar alea mai rasarite sunt la ani lumina de granzii europei. On topic: rotariu nu cred ca merita vreo pedeapsa din partea cuiva atata timp cat isi face datoria pe teren pt dinamo. Iar nevasta lui reghe este o fiinta inteligenta, pacat ca isi foloseste inteligenta doar pt lucruri de genul, negative. Intr-o tara normala in momentul in care sotul antreaneaza ea ar fi trebuit sa termine cariera de mpresa, pt a nu da apa la moara si a genera conflict de interese, dar la noi e normal, vezi dinamo si fratii becali.
Ce ai scris de te-au cenzurat? "Ttszsigganii"?:)))
gata ... inca o dovada ca STEAUA poate oricand sa ia de la dinam7 ... ce vrea ,cand vrea !
numai la.....INGENUNCHERI te gandesti nebunule:)))) ii iei mamicutzei tale painea de la gura....taranule care esti un taran:)))) voi daca sunteti niste sclavi....de la cea mai tanara oitza..pana la cea mai batrana oaie.....iti vine greu sa accepti ca nu peste tot se....foloseste....metoda.....pozitia mama iedului:))))) mimitza si jucatorii....sclavii vostrii........voi....suFLOCIterii.....sclavii lui fekali....iar fekali saracul...sclavul....manastirii POARTA ALBA.....si implicit a politicii romanesti:)))))
care altii, zii pe sleau "nu suntem prosti ca oile!"
niu5inamo este in schimb un proiect glorios sub un patron multi miliardar , in curand 5inamo va fi spaima europeana no.1 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.