Alte știri din fotbal
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
1
Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial
0
Reporterul GSP, față în față cu Leo Messi, după ce argentinianul a devenit cel mai bun marcator din istorie la CM: „Din fericire, am putut trece peste asta”
0
Raul Rusescu, uluit după Argentina - Austria: „Asta n-am mai văzut de mult timp”
0
Dallas, tărâm sud-american » Fanii Argentinei au făcut show cu Austria + Shakira, apariție surpriză
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
AUR a dat o lovitură guvernului Veștea chiar înainte de vot. PSD se laudă ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Daca acest copil va fi inlaturat de la Dinamo pe acest motiv stupid, eu ma dezic total de aceasta conducere.
Cea mai mare tampenie e acest articol!Dece sa-l pedepseasca Negoita pe Rotariu?Haidati ma ca nu-i nici un scandal aici!
Stiri de toata jena ca sa va faceti trafic. "Ultras Tei" nu reprezinta un grup de fani dinamovisti , el este un SINGUR suporter (este vorba de o singura persoana) iar e. apostol stie foarte bine acest lucru. Daca dati cautare pe Google gasiti situl acestui suporter care, in trecut, a colaborat si cu Dinamomania. Pe de alta parte, este o mare magarie ce face partenera de pat a antrenorului stelei (si a altora, dupa cum a declarat "femeia-mop"). Sa-ti faci publicitate lovind, idirect, intr-un copil de 18 ani, arata caracterul infect al acestui personaj suburban, abonata la presa si televiziunile tabloide. De altfel, notita de mai sus a aparut pentru prima data in "
Stiri de toata jena ca sa va faceti trafic. "Ultras Tei" nu reprezinta un grup de fani dinamovisti , el este un SINGUR suporter (este vorba de o singura persoana) iar e. apostol stie foarte bine acest lucru. Daca dati cautare pe Google gasiti situl acestui suporter care, in trecut, a colaborat si cu Dinamomania. Pe de alta parte, este o mare magarie ce face partenera de pat a antrenorului stelei (si a altora, dupa cum a declarat "femeia-mop"). Sa-ti faci publicitate lovind, idirect, intr-un copil de 18 ani, arata caracterul infect al acestui personaj suburban, abonata la presa si televiziunile tabloide. De altfel, notita de mai sus a aparut pentru prima data in "
rapa a pus 5 kg de cand e la Steaua...e ascutit la fata, dar a crescut f mult fizic. nu prea joaca el, e sub varela sau georgica, dar fizic e bine acum
Pai nu e vb de de calcule ala Steaua. Radoi si Chiriches 15 milioane euro, A Cristea-10milioane euro. din totalul de 40, s-a incasat maxim 15-17 milioane euro, si asta datorita lui olaroiu si a fratilor Becali.............
ce dracu diferenta e ma? si pana la urma care e problema? ca a plecat de la giobanii, ala de v-a devalizat clubul la anmp?? pana acu, pe langa niste certuri cu negoita, anmp nu v-a facut nimic. in schimb ,,fratili giobani'' a furat clubul dinamo pana a ajuns la parnaie...ganditi ba baieti, nu actionati ca o turma!!!!!!1
Pai Rapa e de 2 ani la voi si tot aschiuta mi se pare ... Rotariu poate e genul meu , sau a altora care doar de pe la 23-24 de ani au inceput sa se ingrase ... Care are asa metabolismul , pot sa bagi zeci de vitamine in ei ca nu isi fac efectul
exact un rahat ai scris cu limbajul asta
Cand ai experienta Cooperativei, nu te mai lasi pacalit de 2 goluri marcate in meciuri fara miza, sau cand diferenta de scor e mare. Sunt jucatori care marcheaza cate 1 data la 3 sezoane, dar sunt apreciati pentru spiritul pe care il exprima in echipa. Acest tanar arata ca unul gata sa pice la fiecare atingere de minge. Cand are un adversar langa el pierde usor mingea, nu are viteza, tehnica sa avand rezultate doar in campionatul Romaniei, unde jumate dintre jucatori isi iau salriile din primele date de alte competitoare.,.daca e sa vorbim de un tanar care se implica il poti numi S Filip. Nu e asa de talentat, dar va atrage mai multe oferte datorita spiritului de luptator. v.Alexe vs. Nica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.