Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, nemulțumit: „O spun fără niciun fel aroganță”
0
Denis Alibec, devastat după meciul cu FC Botoșani: „E vina mea, îmi asum! Nu m-am simțit în apele mele”
0
Dan Alexa contestă eliminarea și face anunțul despre meciul cu Rapid: „E clar!”
0
Marius Șumudică își aduce feblețea la CFR Cluj: „Este foarte, foarte bun”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană în ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Două femei au fost nevoite să plece de la masă în Grecia, după ce mai multe ...
Libertatea
intradevar, speranta moare ultima...si nu va ia nimeni dreptul asta.
Dinamo inscrie goluri pe banda rulanta asa ca e normal sa-i tina pe banca pe Danciu si Cristea :)))) Fanii care-l sustin pe italian vad probabil un alt film !
Asa este, ati facut UNA GRANDE PARTIDA !!! : )))
E un cerc vicios, știu și mulți dinamoviști văd problema la fel ca tine, ca mine, dar dacă moare speranța cu ce ne alegem? Nu avem ce face, așteptăm să vedem dacă promisiunile , măcar, sunt încercate în practică. Până acum am văzut 5 puști în teren într-un meci considerat tare, campioana împotriva câștigătoarei SuperCupei, nu ne-am făcut de râs.
ii mancati zilele boierului :))
ok! insa si daca va fi cum spui tu si sa zicem ca bonetti va reusi sa faca din acei 5 pusti niste adevarati dobermani, ai idee unde vor sfarsi la iarna sau cel tarziu vara viitoare? vanduti toti 5 pe cateva sute de mii de euro bune! si uite asa se reia iar totul de la capat. acolo e nevoie de cineva care daca nu neaparat sa vrea sa faca performanta macar sa gandeasca afacerile/vanzarile pe termen lung
Băi clonelor , lăsăți-l pe Moflea in pace !! : ))))
Bă eu nu am copilărit pe bătătură ca voi . Eu aveam bulevard unde sa ma joc . Saream șotronul in față la Lufthansa vizavi de Patria pe trotuar . Asta v-am spus-o asa ca sa nu mai mă confundati vreodata .Ciao !
Când am avut primul prieten, abia pe la 20 de ani, mama a început să pună presiune pe mine ca nu cumva să mă culc cu el înainte de căsătorie. Între noi nici măcar nu fusese vorba de căsătorie, abia ne cunoşteam de câteva luni. Până la urmă, într-una din zile, când mama ne-a surprins giugiulindu-ne pe canapea, şi a început să-mi ţină morala obişnuită mama-fiu , n-am mai rezistat şi i-am mărturisit păcatul pe care-l purtam de atâta vreme asupra mea.
67
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.