Alte știri din fotbal
Milioane pentru marele vis » Câți bani a investit Mihai Rotaru în echipa de titlu a Craiovei
0
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
2
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, după victoria care o aduce mai aproape de titlu pe Arsenal: „Una din cele mai bune prestații ale acestui sezon”
0
Fermin Lopez, adio Mondial! » Spania tremură pentru Lamine Yamal
0
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Dinamo=REBU
Mesajul este gresit interpretat. In mesaj se face referire, ca un om care e persoana publica nu pateste nimic omorand 3 oameni (atata timp cat stia ca nu e la capacitate optima de a conduce, nu trebuia sa se urce la volan), iar un altul (de altfel care merita sa fie la puscarie) e inchis. Unde e dreptatea? Ca si in fotbal, arbitrul (organele abilitate) sa judece cu aceeasi masura. Imi cer scuze, daca prin mesajul meu am deranjat.
Pt ca nu a facut nimeni plangere atuncea. Nu mai tot aduceti in discutie faza cu MM ca sunteti inafara de orice pericol. Ei s-au inteles atuncea. Mucles
DINAMO = WC , CACASTOARE , BUDA , LATRINA , HAZNA DINAMO = echipa cu mai mult actionari decat suporteri , blatistii romaniei , rusinea europei
si toti fraeri de pe aici care l pupati in cur p huidu.....daca era familia voastra inlocul acelor oameni care mergeau reguamentar si vine un retardat mintal cu o super viteza si nu iti ofera nici o sansa de supravietuire......acum tot pe huidu il pupati in cur........una e un ACCIDENT si una e cand nu iti oferi nici o sansa de a nu deveni un criminal.....dar unii dintre voi sunteti prea prosti........mult prea prosti!
din moment ce intri intr-o curba cu viteza ca un retardat mintal ce esti........ca huidu asta era dupa accidentul precedent suferit, a ramas un retardat mintal care s-a chinuit 3luni sa poata vorbi din nou ......ai o intentie de 1000000 d eori mai mare sa omori .......decat sclavul de la ploiesti......singura diferenta intre cei 2 este ca huidu nu stia ca e un criminal.......el nici acum nu jtie......asta ...iar sclavul de la ploiesti probabil ca 30% stia ca e un om saritdar avand in vedere ca era f f f f drogat nu poti sti cat a fost reactia lui si cat a fost reactia drogului........si mesajul are o trimitere clara spre faptul ca huidu omoara si e liber.........si va ramane liber.........
probabil ca ei se gandeau ca cei 2 intr-o lume normala ar fii colegi la"mititica". amandoi trebuie sa plateasca pentru faptele lor, inentionate sau savarsite din imprudenta.
Noi in general trebuie sa facem diferenta intre premeditare si din culpa. Nu trebuie sa fi VIP sa scapi nepedepsit in cazul omorului din culpa, in cazul accidentelor rutiere (asta daca nu au fost consumate bauturi alcoolice). Oricum pentru omorul din culpa se primeste o pedeapsa de cativa ani cu suspendare, lucru care ii va linistii pe cei vinovatii stiind ca la urmatoarea abatere vor primi o pedeapsa la care se va adauga si pedeapsa pentru fapta anterioara. Consider ca acel suporter ar trebui sa primeasca o pedeapsa de cativa ani de inchisoare pe care sa o si ispaseasca, nu de alta dar pumnul acela nu a zburat pe la urechea lui Galamaz pentru al apara de o invazie de albine ucigase. Ciao!
Prietene,multi oameni care fac accidente,nu au intentia sa omoare pe nimeni,ca nu intri cu masina in cineva de nebun .. DAR,legea este lege pentru toti .. in Romania,este o discriminare in justitie .. daca esti VIP,poti avea parte de incidente de genu,si stai linistit,ca nu intri la parnaie .. altii intra c-au furat o gaina .. ti se pare corect,nu? in ceea ce-l priveste pe Dragos .. merita pedepsit .. dar nu-s judecator,sa-i fac eu sentinta .. cine greseste,plateste ;)
pacat.....daca patea asa un jucator de la dinamo eu nu las fi sustinut pe agresor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.