Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Dar eu il vreau pe Bergodi antrenor :((
daca nu-l aduci inapoi pe trombeta cfr o sa aiva numai de pierdut si in acelasi timp si suporterii ,fotbalul pe care la jucat cfr cu trombeta pe banca nu la jucat nimeni si in europa datorita lui va cunoaste lumea sper sa se auda mesajul meu si la conducere si sa-l readuca pe trombeta.
nu am cuvinte de spus pentru noul antrenor ,stilul de joc cu mingi inalte si contraatac nu e jocul potrivit pentru cfr.din ceea ce se vede la televizor pot sa va spun cu mana pe inima ca trombeta este peste uhrin la fel si echipa juca alt fotbal ,i-mi era drag sa ma uit la cfr trombeta ma facut sa dervin fan cfr in momentul de fata sant amarat si nu ma uit la nimic ,.mai citesc gazeta si vad ca a luat bataie de la olteni,rusine si asta e mesajul meu pentru muresan daca nu-l aduci pe trombeta
Domnule Muresan, va rooooog, aduceti-l inapoi pe Trombetta
Stimati concetateni (vorba lui nea Ion), problema la CFR se poate clarifica intr-un singur fel si anume: 1. Sa iasa la rampa nea Iancu sa zica adevarul despre demiterea lui Uhrin. 2. Sa enunte in mod explicit Arpad de ce l-a luat pe Uhrin. Odata clarificata aceasta problema, vom intelege ce 'manopera' s-a pus la cale si cine in a cui 'groapa' a cazut. Cat despre echipa, n-ai ce zice. Acelasi lot invingea Roma si juca fotbal ! Ce se intampla doctore?
sa vina trombeta
Bai mortule unguri unguri strigati...eu is ardelean roman,dar frate emeric ienei ,antrenorul stelei cu care s-a castigat cupa campionilor ce aia a m.atii e? nu e ungur? esti prost de puti,habar n-ai ce vorbsti si cate prune ai in straita.s-o iei de la toti ardelenii frate!
adica la Poli!
Daca CFR e echipa ungureasca,inseamna ca Steaua e echipa machedoneasca,sau dupa minoritatea prezenta in echipa,tziganeasca.
ati inceput si voi ca bucurestenii sa schimbati antrenorii imediat ce nu merge n pic treaba, sa stiti ca si la noi cand a venit uhrin cam un sezon nu a jucat nimic echipa pana si`a impus stilul de joc....oricum nu visati la dan petrescu ca nu cred ca vine el acaolo, la fel ca si uhrin are nevoie de timp sa impuna stilul lui de joc si se pare ca nu prea mai aveti timp pe la cluj...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.