Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
fara CNP numele EUGEN GRIGORE este un nume comun intalnit la ora actuala la mii de romani. Nu poti dovedi ca este acea persoana fara CNP.Ziaristii lui peste prajit))))
Nu te poti pune in locul omului, insa asemenea incitari la ura tbuie sanctionate. fiecare trebuie pedepsit dupa fapte nu dupa rasa! Culmea e ca in galeria oierului sunt destui tigani!g
normal ca subscrieti....doar sunteti oi....stelisti...scursuri....asemenea conducatorului iubit
ma tot gandesc ca astia vor sa starpeasca ursii din dambovita pentru 2-3 atacuri. inseamna ca boraturile de ts.i.gani trebuiau starpite demult. eugen grigore merita tot respectul nostru. a avut curaj sa faca ceva ce am face toti (lasati la o parte ipocrizia). nu are nici o legatura comentariul meu cu rapidul sau fanii rapidisti. se refera strict la ts.i.gani.
am vazut foarte bn ce frumos era coloratul care l-a lovit pe herea ! nu stiu cum nu va e rusine sa aratati cu degetul....
sa stii ca un eveniment sportiv nu se judeca sau nu desfasoara numai dupa regulamentele federatiilor,mai intreaba si tu!
Uita-te mai bine la pozele cu galeria voastra, si sa vezi cat de bine iesea in evidenta tricourile alea albe, pe fundalul destul de inchis.
Vad ca nu spune nimeni ca i-am aplaudat pe stelisti la toate scandarile lor rasiste, am apreciat sincer spiritul lor autocritic.
ba de tigani, ba de unguri va f*te grija toata ziua, pe o pagina de sport
Subscriu: RESPECT EUGEN GRIGORE!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.