Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
frustratule du te ma pe pag rapidului,acolo nu vb nimeni ,fiindca sunteti nimeni !
Povesteste-ne cum au infiintat ofiterii tradatori ai armatei regale o echipa de fotbal, cu scop propagandistic, direct in prima divizie. In perioada in care ☭teaua castiga cupa si campionatul, adevaratii ofiteri patrioti, cei care se opuneau comunismului, ajungeau la canal sau la inchisoare.
Desigur ca exista, problema este CATI membri erau in Romania, inainte de intrarea in tara a bolsevicilor ? Extrem de putini ! A afirma ca Rapidul, un club sportiv cu mai multe sectii, unele campioane nationale, cu o echipa de fotbal care a primit in anul 1942 un trofeu, insotit de multumiri pentru lupta impotriva bolsevismului, ar fi fost club comunist, e aberant, chiar jignitor.
Nulitati sunteti cei care ati baut cerneala la scoala si tot ce stiti e sa injurati. Am auzit ca nici peretii nu erau captusiti cu burete acolo la tine la scoala.
Daca Rapid ar fi fost club comunist, Regele Carol al 2-lea NU ar fi inaugurat stadionul Giulesti cu onoruri militare, iar legionarii i-ar fi lichidat. Inainte de a intra tancurile bolsevice in tara, Rapid era un club cu mai multe sectii sportive, unele campioane nationale. La vremea respectiva, comunistii practic nici nu existau in Romania. E greu sa-ntelegi, asta e, esti becalizat, mai bine invata si tu, poate treci macar bacu`. ☭teaua = ceausescu.
Comuniste pot fi numite doar echipele infiintate dupa 1945. Ce echipa a fost infiintata de generalii tradatori ai armatei regale, cu scop propagandistic, direct in prima divizie ?
fcsb singura echipa cu adevarat curata din Europa, posibil din Univers chiar!
cea mai mare Hotie a fost 25 septembrie 1988, în etapa a şaptea de campionat cu fc Bihor a tinut meciul 120 min, era Valentin Ceausescu cu helicopteru si 10 generali burtosi arbitru Ghe. Constantin a facut praf si pulbere meciul conducea Bihorul cu 2-1 in min 90 sa incheiat 3-2 pentru Ceausesti!!
nu vb de Corvinu ca habar nu ai, Corvinul era satelitul lui Dinamo , cu Stiinta trageau pe viata si pe moarte , am fost la toate meciurile jucate in A impotriva Stiintei !
steaua a luat 25 de titluri, FCSB unul singur. Esentialul e ca toate au fost furate, mai mult sau mai putin grosolan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.