Articol de Ovidiu Minea - Publicat miercuri, 12 martie 2008 00:00
Preşedintele Politehnicii Iaşi, Sorin Boca, a declarat că gruparea din Copou nu va susţine deplasarea suporterilor ieşeni la meciul cu Farul. “E o reacţie la ceea ce au făcut la Buzău, cînd am fost amendaţi din cauza lor. Nu am luat o decizie în privinţa celorlalte meciuri care vor urma” a spus şeful executivului ieşean, care a precizat că Poli nu îşi asumă răspunderea pentru fanii ce se vor deplasa pe cont propriu la Constanţa.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!