Articol de Ovidiu Minea - Publicat luni, 10 martie 2008 00:00
Pentru a stopa o posibilă relaxare după startul bun în acest sezon, antrenorul Politehnicii Iaşi, Ionuţ Popa, nu le-a dat ieri liber jucătorilor săi. "De obicei, după o victorie le dau o zi liberă. Acum, nu am făcut acest lucru pentru că vreau să nu se culce pe o ureche şi i-am chemat luni seara la un antrenament. Avem în continuare o situaţie grea în clasament" a declarat tehnicianul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!