Alte știri din fotbal
Reîncepe Superliga! FC Argeș - FCSB, bătălia pentru play-off » Echipele probabile + cote
0
„S-a făcut! Matteo Duțu ajunge la Dinamo” » Ce contract ar avea jucătorul adus de la AC Milan
0
Lovitura anului pentru FCSB? „S-au interesat de Daniel Bîrligea”
0
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
Știri din fotbal internațional
Decizia neașteptată a celor de la Dinamo Kiev: ce se întâmplă cu Vladislav Blănuță
0
Maroc, în centrul controverselor la Cupa Africii » Persoane din staff au fost acuzate că au furat în timpul meciului
0
Antrenorul lui Al-Ain, anunț despre debutul lui Adrian Șut: „Concurența va fi foarte mare”
0
Îngrijorare la Madrid! » Kylian Mbappe, out. Din nou!
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Oligarhul rus a fost găsit mort, la o săptămână de la dispariția sa ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmpla în „vila terorii” a lui Julio Iglesias. Acuzațiile grave ...
Libertatea
care 200 de spurcati ma? au fost 50 de spurcati din timisoara si atat... nu va mai place ultrasilor prin deplasari ? voi faceti deplasari la ploiesti, la mioveni pe unde e aproape...a da stiu am uitat sunteti in protest..
la STEAUA nu e voie cu torte deoarece un cioban nu suporta sa fie contestat.Si cum gaseste o mica portita suna la Mitica si cere una doua trei etape.Deaia pe STEAUA nu e voie cu torte.Dar tot noi suntem ultrasi jegosi ca nu sustinem echipa ca avem ceva cu bietul cioban si etc.Suporterii de carton ce nu inteleg ca spiritul ros-albastru ne-a fost mai intai patat,apoi dezonorat si in final furat.
Rusine comisiilor ! Corect ... la timisoara si cluj ,este voie cu torte ?
Rusine comisiilor ! Corect ... la timisoara si cluj ,este voie cu torte ?
pacat de cei 27000 de oameni. sa pierzi cu o echipa cum e cea a stelei din ziua de azi, e chiar jenant.
lasatima cu pdl nu se face campanie pe stadion se vedea clar ca au venit la persoane antifotbal:)) habar nu aveau de nimic nici macar 1 jucator de la poli nu cunosteau dar mai cantece:))
Executia lui Dayro a fost explicata imediat dupa meci. Dayro: "In momentul executarii erau 2 cocalari in tribune care ma injurau ... si nu am mai suportat si am sutat dupa ei."
G*u*n*o*a*i*e*l*e din galeria echipei fara culori si fara palmares, impreuna cu bostanul umflat care este patron, au primit o rasplata binemeritata. sa te bata acasa o echipa de doi bani ca steaua, asta da performanta.
m.u.i.e la aia din galeria sud .galerie de rahat uitativa la aia de la poli poate invatati si voi ceva.ps ati vazut 500 turci au cintat tot meciu voi nu vati auzit asa ca paaaa ,pleaca gigi din ghencea si iai si pe aia huligani cu tine
daca aveam si noi galeria lu poli eram departe.galerie adevarata bv poli cea mai frumosa galerie.un stelist adevarat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.