Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi, sinceritate debordantă: „Aș fi ipocrit să zic așa!”. Ce a zis despre transferurile lui Nicolae Stanciu și Andrei Burcă
0
Dani Coman a reacționat după ce a fost suspendat de FRF: „La fel voi fi sau poate mai dur”
0
Triplul campion al României se bate în ring! Pentru câți bani? „Peste o primă bună la CFR Cluj”
0
Ioan Varga a rupt colaborarea cu managerul sportiv: „Nu mai vreau să «o iau în barbă»”
0
Știri din fotbal internațional
Cine sunt candidații pentru șefia Federației Italiene de Fotbal
0
Harry Kane a fost la un pas să-i strice „opera de artă” lui Olise: „Strigam la el să...”
0
Real Madrid nu va depune plângere la UEFA după eliminarea lui Camavinga
0
Probleme pentru Ronaldo! Cristiano a dus cu greu meciul până la final, apoi a vomitat
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
3
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
hai valea ca puti!
nu stiu cum se face ca atunci cand altii joaca an de an in Europa (inclusiv in primavara europeana) intalnesc echipe "mediocre" si din "campionate slabe" pe cand altii dau peste tot felul de echipe superputernice formate din elfi, ospatari travestiti, albanezi care au luptat in primul razboi mondial, ursi polari de la circ si tot nu se califica in grupe de vreo...50 de ani. Curat ghinion, ce sa zic.....ma rog, rrapidul macar a prins un an bun in istorie cand au fost eliminati de....(stiti voi cine) in rest, cam seceta si pe la ei. Apropos, cu cine a jucat aseara rrapidul ca nu am fost pe faza...
pe Gheorghe Gheorghiu Dej ar trebui sa il aduca, imbalsamat de la mausoleu, ca ala a fost si este cel mai mare rapidist din tara asta. Ala a facut pentru rapid ce nu ar putea sa faca cofetarul (a se citi legat) in 100 de ani...cu toate arbitrajele samsung.
Atunci mai spală-te și tu !
Sa vina si Mama Natura si Giulia! :X
Sau de peste hotare.
sa vina toate vedetele rapidiste . si Iliescu ,Tariceanu ,Geoana ,Vacaroiu ,Socaciu etc . Oricum daca vine Horia Brenciu in peluza va fi show total :))
Daca era situatia asta la voi, nici femeia de serviciu nu mai venea. Spre deosebire de suporterii rapidisti, craioveni sau timisoreni, stelistii fug mancand pamantul cand sunt doua infrangeri la rand sau cand situatia financiara a clubului e dramatica. Sa tii cu o echipa doar fiindca aduna trofee e ca si cum ai iubi doar pentru bani o femeie.
asta-i spiritul de turma!
incredibil cum se plac prostii intre ei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.