Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
0
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
2
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Nu știu câte goluri trebuie să mai încaseze Golubovic, ca să încercăm și alt portar!? Eu m-am săturat să văd cum apără numai șuturile trase în el.
Da' oare ce-o mai face tibi iq33 Firicel *** ?! :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e timpul sa-i dam peste nasul ala rosu si sa sunam renasterea, forza Dinamo !
ole ole ole dinamo victorieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!gigidtilor gura mica!
da bah,din cauza asta o sa pierdeti astazi si o sa fiti virtual retrogradati,ca joaca golubovici si amzar:))))))))))))))))))) ha ha ha.
1 solist ca popa
Forta Dinamo!
Firicele?Tibi? IQ33?? Nu vine vecinu' sa te sprijine moral? Stai! Scuze! Tu nu esti ddb ist. Tu esti cu militia, nu ai tradat! Tu nu vrei sa ramai in prima liga, vrei sa promovezi in liga a doua :)))
Cu Golubovic si Amzar in primul 11 infrangerea este garantata, 1 solist...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.