Alte știri din fotbal
Unirea Slobozia - UTA Arad, primul meci pe stadionul „1 Mai” în Superliga » Echipe de start
0
Cine este liceanul care a îngenuncheat-o pe FCSB: „Leit-leit Stanciu!” » Deja în istoria clubului, are un vis inedit: „Știți ce-aș face eu cu 500.000 de euro?”
0
„Sper să nu deranjez” » Dușman declarat al lui Burleanu, Prunea s-a pronunțat, după ce Ilie Dumitrescu a semnat cu FRF: „Ți-ai propus să fie ultima mea emisiune?”
0
Fostul patron din Liga 1 a fost declarat nevinovat pentru falimentul clubului și a scăpat de datoria de 1,7 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Manchester United - Manchester City, derby-ul etapei 22 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Abia aștepta! Pique i-a plătit polița rivalului de la Real Madrid printr-un mesaj de 6 cuvinte
0
Nu și-au meritat banii! » 10 catastrofe românești în Serie A
0
Patronul din Serie A și-a pierdut viața: „Ne vei lipsi mereu”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
„Războiul whisky-ului”: Cum au rezolvat Danemarca și Canada un conflict ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Friedrich Merz spune că Rusia e o țară europeană și speră că relațiile ...
Libertatea
Cica Ieftime il da pe Dican cu 1,5 mil!! Poate 1,5 milioane de lei vechi. Fundas central al unei echipe de tip ,,septica,,, ba un 7 ,ba un 8.
Spune-le asta si celor de la Bayern.
Omenosul cu nasul roșu a spulberat fc fcsb sa II, pentru circul din meciul trecut, cel cu fc fcsb sa!
E ca atunci când mănânci “celery” (dacă ii zic țelină poate înțelege lumea altceva): conține mai putine calorii decât sunt necesare pt a o mânca și digera. :-))) Bine, asta dacă nu bagi și un borcan de “dressing” alături. :-)))
după circul din restanta cu zecesebistii ,iftime își merita soarta, sper din tot sufletul sa-i vad în liga a 2-a...
La ce i-a trebuit Farului victorie la 8 goluri? Astea-s victorii de "neam prost".
"Antrenor: Marius Ciobanu" - Marius care?
Satelitii fcsbeului fac circ:))))))
Ce-mi place mie e ca acum aia care ziceau ca FCSB are nevoie de blat ca sa bata cu 3-2 Botosaniul tac acum la Farul-Botosani 6-0 in minutul 80. Asta nu inseamna ca blatul nu e o procedura des utilizata, ba din contra in fotbalul jucat intr-o tara de second hand numita Romania. Aici este totul de forma si desigur fara fond. Doar sa te confrunti cu realitatea din exterior ca vezi imediat ca suntem niste mimi: mimam economia de piatra, mimam democratia, mimam drepturile omului, mimam fotbalul, mimam echidistanta jurnalistica, ... mimam orice.
Nu e adevărat. Hai 2-0, hai 3-0 cu greșelile alea, nu 8-0.....la 8-0 nu au ce invoca. Plus că mai au un 0-7 la Sepsi. botoșani, RUSINEA campionatului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.