Alte știri din fotbal
Florin Talpan, internat de urgență la Spitalul Militar!
1
11 dueluri în play-off-ul Cupei României Betano » 4 echipe din Superliga implicate
1
Milionarul român, „colac de salvare” pentru clubul din Superliga » A pus 320 de milioane de euro pe masă
0
Fotbalistul care l-a înfruntat în vestiar pe Măldărășanu: „Ne-am contrazis în fața tuturor” + „Ei au retrogradat echipele!”
1
Știri din fotbal internațional
Fotbalul separă familia Modric! » Luka a prelungit un an cu Milan, iar fiica Ema s-a întors să joace la Real Madrid
0
Romelu Lukaku a ieșit la atac: „Napoli? A fost cel mai rău an din viața mea”
0
Mamadou Thiam a semnat! Începe noua aventură, după despărțirea de FCSB: „Da, am rezolvat”
1
Gazzetta dello Sport a analizat șansele la titlu în Serie A: „Dacă Inter va face asta, discuția s-a închis!”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Apocalipsa din Parcul Tei: complexul de distracții abandonat, bănci ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Ieftinie ăsta poate fi fan al FCSB și din play out,mereu se declară fan al acestora,in play out va fi mai relaxat ,de ce să incurce el treburile unora in favoarea altora.
Pai cum adică te a bătut Craiova , vrei sa zici că nu ai bătut _o in campionatul asta.......tu uiți că vorbești de Știința!!!! Vorbește dl Iftimie de echipa pe care o ai.....lasă pe FCUniversitatea Craiova!!!
Pai tu ai fost fcsb-is de mic copil, acum doar te-ai mai emancipat, au invatat sa joci la 2 capete sau mai simplu esti si *** si ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce vrajeala obosita are asta!
Asta i troll FCSB ist
...un neputincios care are moaca de ***...nu i bun de nimik...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iftime si cand joaca Fcsb cu Botossni tot cu Fcsb tine, e fcsbist pana in maduva oaselor...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.