Alte știri din fotbal
CS Afumați - Chindia Târgoviște, ultimul meci al zilei în Liga 2 » Toate rezultatele de azi + clasamentul
0
Ieri în Superligă, azi la „mica publicitate” » S-a scos la vânzare online: „Caut echipă și impresar, iată calitățile mele!”
0
Marius Șumudică cere 4 transferuri la CFR Cluj: „Sunt în discuții cu jucătorii” + Șansele să-l aducă pe Drăguș
0
Marius Șumudică a anunțat primul jucător plecat de la CFR Cluj: „Nu intră în planurile mele”
4
Știri din fotbal internațional
Newcastle ia cel mai scump fundaș! » Adversarul României din Nations League poate debuta în prima etapă
0
Luis Enrique, prima reacție după transferul lui Ferran Torres: „Este de clasă mondială”
0
Jucătorul înțeles cu Inter a fost prezentat oficial în Premier League
0
Meciuri din Liga Campionilor pe Stamford Bridge? Echipa care vrea să joace în „casa” lui Chelsea
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
2
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Nicuşor Dan a absentat din nou de la Ziua Marinei de la Constanța. Bolojan, ...
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Inca o fumigena in ochii prostilor ca sa acopere omenia.
Are dreătate Becali,nu numai ca a pierdut mingile,ba si pasa direct la adversari si nici nu ajuta fundasul dreapta.A fost bagat titular in fata lui Octavian Popescu,a jucat sub orice critica si tot el e nemultumit si boceste.Cu asa atitudine la 19 ani nu o sa ajunga departe.
Bravo, Nea Gigi; excelentā demonstrație de tacticā. Acum sā te pregāteşti de Liga Campionilor.
Aberații de cioban parvenit! Un fariseu care consideră echipa, staful și spectatorii, sunt jucăriile lui....nimic mai mult!!! Lipsă de respect și bătaie de joc.......un individ grobian promovat de presă și televiziuni!
Bravo Gigi,ai dreptate ,tu dai banii tu hotaresti.Sa nu uiti sa l platesti cum sti tu pe Hagi saq nu l superi,ca o sa mai ai nevoie de el!
"L-am sunat pe duhovnic și i-am cerut binecuvântarea să intru. " Clar duhovnicul asta nu vrea sa ia Steaua campionatul..nu putea sa-i zica sa vorbeasca dupa ce se termina playoff-ul :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.