Alte știri din fotbal
Gigi Becali a găsit „cel mai bun fotbalist român”, imediat după eșecul cu Turcia: „E jucător de clasă”
0
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Aoleo , s-a făcut dimineață, fugi la muncă . Unii trăiți doar în visele voastre . Amuzant .
de fiecare data cand anunta in9fractorul ala de daniel niculae ca clona fc r vine,clona fc r a pierdut meciuri pe banda rulanta dupa.
Un blat ordinar , când machedonul nas a văzut că ai lui joacă bine a băgat rezervele ce nu pot alerga ,sa nu cumva sa strice aranjamentul orchestrat in teren de arbitrul birsan cel cumparat permanent de cocalarul de la fcsb !!!! O rușine de superliga cu manareli orchestrate de cocalarul interlop de la fcsb, ce FRF și Liga se fac că nu vad , oare de ce ..........
mai grav este si ca ne-a dat galben aproape la toata echipa(si nu exagarez). au vazut ca avem lot numeric mai redus si au spus ca este momentul sa ne ingalbeneasca.
E pe ciuci!
pai am batut csu pe unde i-a prins si inca cu scoruri mari sdi tu nu o pui si pe csu la meciurile pe care o sa le castigam lejer? nu iti este rusine?:)))))))
Liniste iar a "prezis" randumb triumful ciobanului :)) SA VEDETI CE IESE :)) Craiova are acum meci cu zecesebe si poate veni la 4 puncte, in conditiile in care Rotaru&Co stiu foarte bine ca becali nu va scoate mai nimic din cele doua meciuri pe care le mai are de jucat cu noi. Daca nici acum nu incearca sa ia titlul inseamna ca nu mai incearca niciodata, efectiv are o oportunitate uriasa. Trebuie doar sa fie capabila sa bata zecesebe tur-retur.
Echipele mici sărbătoresc egaluri cand sunt eliminate.
Steaua a jucat la Tg. Jiu in play-out de Liga a 2-a. Poti sa spamezi cat vrei ran-dumb, degeaba. Realitatea e doar una. Aia in care tu esti un obez repetent low-life, iar fcfcsb, fara omenii, ar fi in play-out.
echipa cu care ții tu ce a făcut cu danezii? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.