Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
0
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa. Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o execuție superbă
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Românul e titular
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă: ratare imensă pentru gazde
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
CFR lua și acum campionatul dacă avea primăriile din Voluntari, Clinceni, Pitești in playoff și cele din Mioveni, Târgoviște în sezonul regulat
Greu pt CFR de când cu VAR-ul!!!
cum a scapat Steaua in campioana ,cum au plecat haterii la manastire ,nu mai comenteaza deloc pe gsp !:))Forta STEAUA - spre 27 !:))
A jucat Farul tău pe bune cu Dinamo, ești neam cu Porumboiu?
Philip Otele 6 mil!? AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Îmi vine sa rad de Varga, a încercat să-l imite pe Becali pana într-un punct. Doua treime trebuiesc dați afară din echipa în plus sa schimbe agenții cu care lucrează. Oare nu are și Petrescu o vina de aceasta situație? Câțiva sunt aduși chiar de el.
Îmi vine sa rad de Varga, a încercat să-l imite pe Becali pana într-un punct. Doua treime trebuiesc dați afară din echipa în plus sa schimbe agenții cu care lucrează. Oare nu are și Petrescu o vina de aceasta situație? Câțiva sunt aduși chiar de el.
Plang saracii astia de comentatori de pe Prima. Oftatul obidit 'Nu vrea, mah, sa intre' la ocazia chefereului spune tot despre preferintele lor.
Bravo Farul!
Las' ca tot se plangea Petrescu de program incarcat. Sezonul viitor o sa fie lejer, poa' sa se concentreze pe campionat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.