Alte știri din fotbal
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Știri din fotbal internațional
Saudiții aruncă bomba: „Transferurile din vara lui 2026 vor fi cele mai spectaculoase” + cele mai sonore nume care sunt așteptate în Golf
0
Calcule în Europa League » Echipele deja calificate în „optimi” și în play-off
0
Stelea și Rusescu au păreri diferite pe un subiect fierbinte la FCSB: „Mai sunt unii aiuriți” / „Eu pot găsi o scuză staff-ului”
0
Gigi Becali i-a anunțat plecarea de la FCSB: „La revedere! Să-mi dea 200.000 de euro pe el”
3
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
Sa nu se mai auda niciodata astfel de mesaje indecente, e o rusine imensa, sa le dea sa joace fara spectatori pina cind se plictisesc.
Budapesta pașalîc turcesc))
Sepsi este cea mai corecta echipa din campionatul romanesc ! O echipa muncitoare cu fotbal frumos ! Felicitari patronului si staff-ului ! ....
Cred cu tărie că educația se face și prin arderea la buzunar. Este singurul lucru care poate să-i mai potolească pe recalcitranții de pe stadioane și nu numai. Soluția este simplă dacă se dorește: pe biletul de acces se imprimă câteva reguli de bună purtare și cu avertismentul că încălcarea acestor reguli va fi sancționată financiar. Apoi pe baza imaginilor filmate, cei vinovați să fie taxați. Adică să se împartă amenda primită de club. Probabil că n-ar mai fi atâția zmei pe stadioane.
De ce l-ati moderat pe legio.sud ?....unde vedeti limbajul intolerant ?...bey micky-mousilor voi stiti ce-nseamna intolerant ?... Prost nu e vulgar.....Jignitor ?...Pai in parlamentul Romaniei aia se prostesc de la intrare la iesire !...duceti-va la scoala bey moderatorii lu' peste !
In ce sens sa treaca ?
Felicitari SEPSI.... Comportamentul nu este un punct forte al galeriei marinarilor
Dobrogea Atatürk pamant turcesc
*** din Constanța în acțiune.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Moldoveni afara din Dobrogea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.