Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
0
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
Știri din fotbal internațional
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Final de meci. Sepsi pierde cu "demnitate" la Ovidiu. Deși s-au speriat ca au redus din diferența în min. 59. Un meci cât o vacanta la mare. Câtă intensitate !!!!! degeaba, bine ca s-a terminat. Am pierdut. Hai acasă.
Nu l-ai cunoscut pe scuba inca? :))
Bravo pepsi osk :))))) o sa faceti 0 puncte!
Daca Universitatea nu poate sa castige campionatul macar sa il castige Constanta! Orasul meu al meu al doilea
Pleacă bă cu clona ta din 2003.
Bravo Farul!
De data asta nu Le a mers pleisteishanu lu ***,iar faru e much
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Minutul 59, Septimiu întra în joc. Ce co.entariu de dou bani la Digi TV. Cum sa între în joc dacă ei nu au venit sa joace. Ei au venit sa se dea cu canoe. O *** de echipa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai băiatule, aici pot comenta ci se sunt suporteri ai echiplor de Liga 1. Tu ce tot vorbești de FCSB când mândria ta CSA se scalda în bezna ligi 2 intro ilegalitate sportiva continua. Și asa va fi milioane de ani pentru ca FCSB a reușit și reușește sa ducă spiritul adevărat al Stelei. Voi în 20 de ani veți fi doar 10 persoane la peluza. Sa fi fericit!
Astia de la pepsi au jucat inca 2 meciuri de cand *** se odihneste. FRF face orice sa castige *** anul asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.