Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Final de etapă în Liga Campionilor: Vlad Dragomir, la un pas de un rezultat mare cu Chelsea » Două echipe sunt calificate în optimi
1
Sub ochii lui Dennis Man, a egalat recordul legendarului Alan Shearer
0
Lewandowski și-a dat autogol, iar adversara a râs de el pe rețelele de socializare: „Cine s-ar fi gândit?”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Da! Aceiași băieți ce compuneți aceeași entitate. Cele trei, patru... păreri răzlețe ce vi se alătură în harababura de idei nu știu ce fac, ei chiar țin cu echipa lui Gigi.
Cei trei nu sunt olteni, au venit cu educația lor din familie, dar nu din Oltenia
Dacă nu mai are permis de conducere nea Gigi, acum se roagă la Sfinţii Arbitri.... - dacă nu în prima repriză ,măcar in a doua să fie cu eliminare .
Ti-e milà_de_catzei?:))) Nu plange nimeni dupa ei...
Pai va uitati oi, maxim 20 de insi si sti vrea sa ne uiamn noi? Ahahah. Doar voi muriti in fundul lui jijel si al stelei si pe meciurile ei... noua ni se...de voi!
Entitate anti-Dinam6?:)))
Aceeași, sunteți o singură entitate.
Sa vedeţi jaf duminică cind or sa joace ăia fără nume , stadion si antrenor.... durere mare. Arbitrul o sa facă voia Domnului , iar Domul o sa pohtească clasicul 11 metri cu eliminare in minutul 91.... S-a rugat mult nea Gigi si ruga o să-i fie ascultată :):):)
Să-i fure Bârsan? Ne-a mai furat și sezonul trecut, nu-i ceva nou la acest- nu știu cum să-i zic, să- trag un epitet pe măsură. Mai bine mă abțin. Cum vi s-a părut că a jucat Dinamo?
...aceiasi baieti...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.