Alte știri din fotbal
Noul stadion Dinamo are un traseu diferit față de o construcție obișnuită! GSP a aflat ce urmează: imagini la zi de pe șantier
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Cum vrea să îl învingă pe Florentino Perez: Jurgen Klopp și Erling Haaland la Real Madrid
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
Acum e 2-2!Dar n-am nici o indoiala ca va fi 4-2 pentru fcsb!Pentru ca fundașul Tofan joaca pentru fcsb!Se straduie de zior sa faca penalty-uri!Tot el și in toamna le-a facut cadou doua goluri celor de la fcsb!Metoda„umblatului”la adversar e infailibila!arbitraj mizerabil-defavorizând ambele echipe!
=)))
Cred că n ai văzut simularea ordinară a aluia de la arges
Ne bucuram cu măsura, dacă nici in condițiile in care unii de la gazde sunt omenoși iar arbitrul cooperant FC fcsb nu câștiga, înseamnă ca Cineva acolo Sus il urăște rău pe ne-a jjijji! :-)))
Roșu corect. Lovitura aia intenționată e roșu în orice țară, orice campionat, orice competiție.
Cum dracului să selectezi un viitor ofițer de informații fără ca acesta să aibă un caracter ce nu se pretează acestei munci? Ăia trec prin vreo patru rânduri de psihologi la recrutare.
...corect...
Cei mai mari trisori din istoria fotbalului joaca la fcsb, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce contează?? Nu avem nici o șansă la campionat. Și dacă ar fi sa avem intervine ciobanul și o face praf. Deci doar ma uit și ma amuz. E un meci frumos.
Circ total marca FC Arges. Penibili rău
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.