Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu inflamează iar spiritele: „Gică Hagi nu a scos un fotbalist în 15 ani, e vina lui!”
2
Victor Angelescu, detalii din mercato: „Ar vrea să joace din nou aici”
1
Concordia Chiajna s-a despărțit de Andrei Cristea și a numit imediat noul antrenor
0
La concurență cu debutul Mondialului! Tudor Băluță la show-ul „Regelui trapului latino”
2
Știri din fotbal internațional
Viral: polițiștii s-au costumat în mascotele Cupei Mondiale pentru a captura traficanți de droguri!
0
Bosnia, într-un grup select: doar Paraguay, Suedia și Coreea de Nord au mai făcut așa ceva la Campionatul Mondial
0
Jovo Lukic a scris istorie la Mondial: nu se mai întâmplase niciodată ce a reușit el! + Reacția după gol
0
Huiduieli pentru Iran și tribune aproape goale » Cum a arătat ceremonia de deschidere a CM 2026 din Los Angeles
0
Lifestyle
Fotbalistul din naționala lui Hagi s-a căsătorit cu Ami » Imagini de la eveniment
4
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Pacea cu Iranul, din nou în pericol: SUA avertizează că exclud fonduri sau ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nemernicia nu are margini este dovedita în mod ordinar și de faptul ca din nou la meciul Fcsb-ului cu FC Argeș de azi, este delegat din nou acest jalnic arbitru M. Birsan, sluga cumpărată de becali și care în ultimii trei ani a fost delegat la meciurile echipei lui gh. becali și a favorizat pe față înod parsiv aceasta echipa!!! Ne întrebam mereu de ce Președintele FRF Burleanu se face ca nu vede aceste nelegiuiri făcute de becali și de acesti arbitrii și de ce oamenii de fotbal inclusiv foștii și actuali fotbaliști acceptă mizeriile făcute de acest gh. becali ce au distrus fotbalul romanesc și suntem ciuca batailor în competițiile externe ???
Eșalonata?Pe doi ani?Bine ca n-au pus banii jos-intreaga suma la semnarea contractului-ca probabil acționarii ar fi cedat!
Stie cineva in ce minut marcheaza Tanase din penalty al 90-lea gol al carierei din cele 92????
https://www.facebook.com/share/p/1ZskMpGrBE/
Daca batem astazi urcam pe locul 5 si suntem 99% campioni.UNITI SPRE TITLU 29.
Vreti sa nu mai platiti impozit la casa ???? Faceti precum Randoom !!! Pariati cu casa pe victoria celor de la FCSB :)))))))))))))))))))
Dar ce s-ar fi intamplat daca meciul asta se juca de la ora 14? Azi sau maine. Joaca englezii, nemtii, olandezii si italieni la pranz (si sunt stadioanele pline cu famili intregi, femei, copii, batrani), dar romanii e destepti, bre. Romanii a descoperit nopturna, ce stiu aia!? La romani le place sa vina la meci in crucea noptii, pe toate coclaurile, la -10 grade, pe stadioane unde au toate sansele sa dea de ultrasi dubiosi si etilizati (cine altcineva in afara de cateva zeci de scandalagii imbracati in negru mai vin pe stadion?)
Forza Argesu'!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.