FOTBAL  »  Superliga  »  FC ARGEȘ - GAZ METAN

FOTO Încă o greșeală flagrantă de arbitraj în Liga 1 » Penalty evident, chiar sub ochii asistentului

Momentul în care Matricardi îl agață pe Ionuț Șerban FOTO: Captură TV @Telekom Sport

Articol de GSP - Publicat luni, 06 decembrie 2021 19:04 / Actualizat luni, 06 decembrie 2021 19:07

Brigada condusă de Florin Andrei nu a dictat un penalty evident pentru FC Argeș, în minutul 47 al partidei cu Gaz Metan Mediaș, la scorul de 1-1.

Gaz Metan Mediaș dă lovitura la ultima fază a meciului cu FC Argeș! O greșeală de arbitraj a influențat din nou rezultatul
FC Argeș - Gaz Metan 1-2

Ionuț Șerban, cel care a centrat înșelător la golul de 1-0 din Argeș - Gaz Metan, a cerut lovitură de la 11 metri în minutul 47, la prima acțiune importantă a părții secunde.