Alte știri din fotbal
Rică Răducanu, internat de urgență, cu multiple fracturi: „Și la cap m-am lovit, respir greu”
0
„N-am mai întâlnit o situaţie de genul ăsta” » Când trebuie să se întoarcă Joao Paulo la FCSB
0
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
El este „optarul” lui Varga! CFR Cluj tocmai a prezentat al șaptelea transfer al verii
0
Știri din fotbal internațional
Arbitrul de la controversatul meci Croația - Portugalia, eliminat de la Mondial
0
Poate concura FCSB cu așa ceva? Anunț din Spania în cazul lui Denis Drăguș
0
Război total înainte de Franța - Paraguay: „Veți fi zdrobiți și umiliți” vs „Sunteți selecționata Africii!”
0
Două „perle” ale lui Mititelu s-au transferat în... Azerbaidjan
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
1
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
2
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
România poate avea un nou Guvern la finalul acestei luni, dar fără USR, ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Tatiana Țîbuleac: „Tata a murit în mijlocul cărții despre el. Asta a ...
Libertatea
Olala, numai distruși și coate goale pe aici...
Jijistii din redactie de la gigisport is transpirati rau
Am vazut la pauza 2-3 comentatori de la gigisport cu ochii in lacrimi . Oare si lor li se taie din salariu ?
Păi ce faci bre iftime, nu-ți ajuți ***? Superb, urmează desființarea pentru echipa ipochimenului infractor, *** fc fcsb, echipa adulată de maneliști!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta înseamnă că ne desființam?? Incredibil!!!
Doamne fereste...din 100 de mesaje,80 sunt despre Becali si Steaua/FCSB!!! Oameni buni,sunteti obsedați? Unii dintre voi se mai si plang ca apar stiri pe GSP doar despre Jiji si Steaua....dar cd aveti de comentat alt meci...subiectele sunt aceleasi...si pe langa subiectul din stire!!! Va meritati soarta!!! Atat de tare va face sa suferiti Gigi?
Mai e și Teodora Stoica. :)) Cu toții formează o echipă manageriala extrem de competenta. :))
tare asta =))) FC faliment o sa faca eventul, faliment si desfiintare... si apoi trebuie sa plateasca prejudiciul catre Steaua Bucuresti.
Suntem prea puternici... Vreau să văd gigistii in lacrimi
Cfr e atat de solida incat rezerva lui arlauskis face un meci demn de nivelul titularului. Clona fc fcsb e atat de slaba, incat daca apar schimbari ies calamitati. Cum a fost si in sezonul regulat la medias (0-4 #dankeschalke), cum va fi si maine fara planici :)))) Fc fcsb e o gluma proasta de club, cu cei mai prosti sustinatori de la homo sapiens incoace :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.