Alte știri din fotbal
Rapid l-a prezentat oficial pe înlocuitorul lui Andrei Borza
1
Ajuns direct la spital, după o lovitură teribilă, Dragoș Huiban a fost șocat de reacția arbitrului: „Știți ce mi-a spus?!”
2
Triplul campion al României pariază pe FC Argeș: „Poate face performanță. E un club serios, cu o organizare foarte bună”
1
Reacția lui Arnold Garita, după ce a bătut palma cu FCSB
8
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, peste Mourinho, Conte și Simeone » Americanii au alcătuit topul antrenorilor momentului
0
Debut amânat pentru Ionuț Radu în noul sezon din La Liga
0
Acord de 10 milioane de euro pe sezon cu un gigant IT
0
Interziși pe stadion: clubul german a luat decizia cu privire la creatorii de conținut
0
Lifestyle
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
Clasamentul în care Dacia Sandero a revenit pe primul loc în luna iulie: ce ...
Libertatea
Trei dintre cele mai înfricoșătoare eclipse solare din istorie. Haosul care ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Vântul a ajutat la salvarea curentului. România a importat de 3 ori mai ...
Libertatea
Bravo !!!!! Randoom apare doar cand e Dinamo nasol...el nu este stelist sau fecesebist, e anti dinamovist ! el traieste pentru a ura Dinamo !
randoom e silvio 101% ma :))) Sau ma rog, a postat si cu conturi tip randoom in decursul timpului, asa e corect spus :)))
Liniste! Vorbeste nea cici :)))Se plange de golul clujenilor:))))
Sub brăduţ.....si asteaptă pe Moş Craciun .
Bucurați-vă cât mai puteți de ospățul oferit de KFR, ca de mâine va întoarceți la fasolea voastră cea de toate zilele. Valabil și pentru Talpanisti, se v-or întoarce la pizza și berea cea de toate zilele. P.S. Oamenii lui Cortacero au împânzit Bucurestiul, data de 31 Mai se apropie cu pași repezi.
Sub brăduţ.....si asteaptă pe Moş Craciun .
Asta si-a pierdut mintile de atata umilinta :)))) BHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA Ba prostule, ce resorturi psihice te indeamna sa te auto-umilesti asa ma? :)))) IREAL :)))
Cici razboinicul))se recunoaste infrant .. felicitari Bunica,felicitari Rusescu
Intreaba-l! El apare doar cand pierde dinamo :))). Daca e in acelasi timp prezent, nu e bine. Daca nu e prezent, iar nu e bine. Intr-o seara, el era pe un articol si se certa in stilul lui cu dinamovistii, eu eram pe alt articol. Daca as avea ambele conturi si as posta in asemenea mod in paralel, ar insemna ca sunt un geniu. Nibbun, dar geniu. Dar nu sunt :)))
Si eu plang cu tine:)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.