Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Colinzi? Serios? :))))
Ai vrea tu sa fiu pensionar!:)
Or sa mai ia titlul si la anul si cam atat,ca apoi echipa armatei cu buget 4,8 miliarde de euro va domina fotbalul mondial pana la disparitia vietii pe Pamant!
rusineee ohanes uuooo
Ninooo ninooo :))))
Mai ales la pensionari din Berceni ca lucica :))
Tocmai ai recunoscut ca FCSB e Steaua!:))))))))))))))))))))))
De ce te ai lasat de scoala????????nu prea le ai cu scrisu ,mergi pe colinzi la palatul lui jijel ,da veste gratis la cei fara scoala!!!@
Sa speram ca maine nu vedem un dat la o parte ca o anumita clona psdista sa fie sigura ca iese pe locul 3. Ai auzit bai Gigi?
Aia cu US27 se referă la cei 27 de suporteri fecesebisti. FC FCSB are 5 titluri de campioană. CFR Cluj are 7!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.