Alte știri din fotbal
Doliu în fotbalul românesc » Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
Mexic - Ecuador 2-0 » „El Tri”, calificare fără emoții în optimile Campionatului Mondial!
0
Didier Deschamps, pregătit să rescrie istoria Franței la Campionatul Mondial: „Avem o misiune de îndeplinit”
0
Reacția lui Mbappe după o nouă prestație magnifică la Mondial: „Sunt conștient de situația în care mă aflu”
0
Franța, demonstrație de fotbal cu Suedia și calificare la pas în „optimile” Campionatului Mondial
2
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Mare adevăr! Dar sa-i vezi pe unii care sunt abonați în fiecare an să piardă titlul, iar în Europa sunt supranumiti 10sb! Râde ciob de oală spartă! :)))
varu bakunin care mi-a dat interval in autogara filaret :)))))))))))))))))))) cand am ajuns acolo il calcase rata de alexandria :))))))))))))))
bah ce nume ti-ai pus :))))))))))))))))))))) tu esti megaprost si te crezi mega destept =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nici nu ma mir de ce crezi ca fcsb este steaua :)))))))))))))))))))))))) ........este fcsb ...steaua... cum esti tu megamind :)))))))))))))))))))))))))))))))
Iar acea unică victorie a fost omenie!
Unde sunt cei care ziceau ca la jucatorii astia, poate sa vina si Murinho? Kopic a facut un lucru foarte simplu: avand jucatori slabi, a tinut jocul sus, cu presing si cu multe pase in adancime, fara perspective certe, dar macar din cand in cand se agata vreunul de-al nostru de minge. Daca ii lasa si Burca sa joace asa, in loc sa se incapataneze sa iasa cu pase scurte si nesfarsite, am fi avut cu cateva puncte mai mult acum. I-au spus o multime sa termine cu jocul ala sinucigas, imi vin in minte acum Prunea si Andone, dar el nu si nu, sa-si impuna "filosofia". Daca mergem in B, ceea ce e foarte probabil la cum arata programul meciurilor ramase, Burca si Nicolescu ne-au dus acolo.
Felicitări. Au câștigat finala pentru locul 15
Deh, maică, fac și eu haz de necaz!
Da,... mă gândeam că el vorbea cu Botoșaniul. Deci cu orașul Botoșani,... adresându-se la pers. a II-a singular. Ceva gen: "Hai Botoșani! Trimite-ți toți cetățenii la luptă, pe frontul de Est!" În cazul nostru, presupunând că Botoșaniul ar fi posesorul acelui coș de gunoi al istoriei (n-ar fi exclus... având în vedere că nea Gigi și-a pus serios amprenta acolo)... poate a vrut să spună: "Hai Botoșani! Trimite-ți la coșul de gunoi al istoriei pe oaspeții tăi falimentari!" Erau niște steluțe în finalul postării, e ca și cum am avea posibilitatea să completăm niște puncte de suspensie. Dar ai dreptate. Prepoziția aia din final ne cam încurcă. Am zis că singura variantă în care ce-a scris el ar fi corect... e cea în care coșul de gunoi al istoriei s-ar afla undeva în Botoșani." Trimite-ți (ție)... în coșul (tău)". ... Însă acel "pe" care precede margaretele... practic îmi anulează varianta salvatoare. :-(((
Cat poate fi de trist sa ajungi suporter dinamovist... Sa te bucuri la o victorie în 3 luni și atunci fiind tot la retrogradare,clubul asta a ajuns la umilința supremă !
si daca a terminat in fata voastra o singura data, ce? nu e voie? ce campionate ati pierdut voi din cauza lor cand ei au o singura victorie impotriva FCSB in 26 de meciuri?? iar voi ati castigat 20 din 26?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.