Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Hansi Flick, anunț îngrijorător în privința lui Pedri: „N-am vești bune”
0
Cristi Chivu, convocat de șefi! » Ofertă pentru Emiliano Martinez
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
România își permite să joace acest fotbal de vârf între două echipe ce oferă spectacol, atât pe teren, cât și în tribune. :)) Pe Randoom nu-l punem la socoteală, face parte din joc. Altfel, „La mulți ani” rumânilor! :))
Cum merge blatul ??
BĂ DA’ PROST EȘTI!!! PROST CA NOAPTEA, PROST DE BUBUI! ESTI CEL MAI PROST OM DE CARE ȘTIU EU! ȘI NESIMȚIT!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, toți proștii ca tine și Catalynn :))
*** pe fatza a fost ieri da sibiu cu kfr,*** pe fatza. dar trebuie sa crestem numarul de commenturi asa ca hai sa comentam.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nasol sa fii zecesebist și sa te uiți prin Clasamente zilele astea! Ce vezi acolo!? Pai vezi STEAUA pe primul loc in L2 iar echipa ta se numește tot FC fcsb deși tu sperai la fiecare 6 luni ca “își ia Gigi Steaua înapoi”! :-))) Mai mult, dacă dai drumul la TV vezi ca dacă omenie nu e, nimic nu e! :-))) Iftimie i-a arătat pisica lu’ ne-a jjijji, omenia lui tocmai și-a dublat prețul! :-)))
ce prost esti. dupa ce am luat 3 cmapionate la rand de ce as visa in imediat anul urmator sa castigam campionatul? te umilesti singur.
clona fc r un bun surogat pentru prostii care au tinut cu rapid.
1 pauza 2 final clasic blatt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.