Comentarii (75)
1948
1948  •  26 Septembrie 2021, 19:59

multe mingi gresite,pase aiurea direct la adversar,jucatori de slaba factura,ma refer la ai nostri. Golul chinuit tras cu forcepsul al botosaniului a venit de la greseala lui huygebert care a pasat direct la adversar . E bun si pctul asta, e oricum un miracol. Slab campionat. Multi fraierici au pierdut la pariuri pe meciul asta.

pickhammer
pickhammer  •  26 Septembrie 2021, 19:57
Postat de caravela pe 26 Septembrie 2021, 19:52

Rezultat echitabil, in ultimele 10 minute Craiova s-a bagat in poarta cu toata echipa , cand faci asta, renunti la fotbal. Mutu a gresit finalul, trebuia introdus Compagno.

Absolut,daca il schimba pe nulul Balan,acum pleca acasa cu 3 puncte.Oricum lotul e foarte slab,ar putea lejer sa dea afara 5-6 petarde si sa aduca 2-3 jucatori decenti,ca fotbalisti nu exista in toata liga.

csa.tribune.goale
csa.tribune.goale  •  26 Septembrie 2021, 19:55
Postat de kuba pe 26 Septembrie 2021, 19:46

Nah asta e! Cu 1 minut înainte își bate joc Negru de contraatac! Comenatatorii qiqei sunt in extaz! Satelitul Circului din Berceni egalează!

A bătut FCU cu 2-1

caravela
caravela  •  26 Septembrie 2021, 19:54
Postat de firaldo pe 26 Septembrie 2021, 19:50

Comentatorul în min 88...Craiova a făcut un meci foarte bun cu puține greșeli...comentatorul în min 90...Craiova a făcut un joc modest cu foarte multe greșeli.

aia nu sunt comentatori, n-au legatura cu fotbalul, daca le iei cv-ul descoperi ca sunt ingineri sau mai stii ce mesarie, dar au avut pile.