Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Astăzi sunt programate 7 meciuri
4
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
1
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat jucătorii-cheie din lotul naționalei României
0
A fost repartizată în „Grupa Morții”, iar președinta Federației și selecționerul acuză ce s-a întâmplat la tragerea la sorți a CM 2026: „Nu pot lua asta în serios”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Cea mai bună tragere, vom câștiga grupa!”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Parcă scriați acum vreo 2 zile ca au bani multi si că vor sa aduca jucatori de valoare...nu din cei rezerve pe la altii aflati in prag de retragere !
Daca iei un mos ca Latovlevici, n-ai nicio perspectiva, la anul trebuie altul. Depinde si cati bani ii dai, nu cred ca se multumeste cu putin. Eu as da salarii moderate si bonusuri de performanta. Altfel, stau accidentati pe bani multi
Tu vorbești prostule! Ți-e îți put picioarele și-n fotografie. Intri la fiecare articol despre universitatea Craiova ca să ne arăți ce inepții poți debita dar adevărul nu-l poți suporta. Sunteți toți făcuți după chipul și asemănarea șefului ajica.
Magarul moare de drum lung, iar prostul de grija altuia...
Ptiu... ce invazie de clonati p-acilea! Ba baieti, macar daca tot ati dat buzna, puteati sa va spalati si voi pe picioare mai intai...
Hiring.. scandal in banie... eu nu tin cu nici o craiova .. dar dacă ar fi sa Aleg.. as alege echipa lui mititelu .. cs un craiova e o clona .. ce cheltuie bani publici .. afara cu politicul din fotbal .. Iași , csa , csm , rapid etc ... Romanilor .. deșteptarea.. România este săracă.. de ce băgăm milioane I fotbal.. care e scopul ? Cum poți sa spui la batrani ca suntem saraci .. în timp ce plătești Africani cu 3000 mii pe luna .. în liga a 3 a .. Rușine... România e plina de gropi dar Ogararu câștiga 4 mii de euro .. în liga a 3 (amatori) România, o tara minunata ... păcat ca este populată. Deșteaptă-te Romane!!!
Hmmm e de valoarea lui Bancu, adică slab dar pentru primul sezon in Luga 1 după 10 ani , merge. Oricum trebuie aduși lejer 7-8 jucatori experimentați! Și obligatoriu un portar!
Ești prost....informat ,craiova din prima liga nu dispune de bani publici.
Chiar foarte bine gandesti, dar sa vedem daca la fel gandeste si mititelu senior ori junior, sa se dea bonusuri de performanta si nu salarii mari ça epoca costea, stoica si Co care au castigat zeci de mii de euro si performanta zero
Gata, ti s-au terminat argumentele? Despre care adevar vorbesti tu, ganditorule?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.