Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Dorit de mai multe echipe, și-a prelungit contractul cu Tottenham până în 2031
0
Ce obține Real Madrid de pe urma iminentului transfer la Newcastle: compromisul la care s-a ajuns
0
Peste 500.000 de fani la Mondial: ar umple nouă Arene Naționale! » Gradul de ocupare anunțat de FIFA
0
FIFA îi va plăti salariul întreg arbitrului somalez expulzat de americani
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
De acord cu fcg, si cat mai repede posibil, ca suntem pe tobogan.
Cum sa treaca ma mingea? ai vazut tu din spatele portii sau cum?
Cristea = varza; Tamas = varza; Nicolae = varza.
a fost gol al maingea respinsa de cristea cu capul din poarta ...cu otopeni mingea n-a trecut linia portii si s-a dat gol pt. dinamo acum nu s-a dat gol pt. vaslui.
Plecati toti DILETANTII de la DINAMO ! Sa vina TIRIAC SINGURUL ACTIONAR !
as fi vrut sa zic ceva de gesepeu vostru, da cititi?! cate etape tre sa mai treaca sa vedem si noi meciuri la tv? multumesc pt raspus dragi segepisti...:)
Dati pe Eurosport 2 ca acolo e fotbal adevarat. Man. City - Chelsea 1-1, si se joaca fotbal. Ani lumina distanta fata de ce-i aici. Joc adevarat, in viteza, nu ce fac cacanarii astia de pe plaiurile mioritice. Poate totusi mai jucam si noi ceva, se aude Rednic? Cum da o ploaie la Vaslui, cum dispare terenu si raman transee.
dc nu il scoate pe trompeta de cristea? ca nu stie sa dea drumul la minge repede
Vaslui-Dinamo, 3-1.
VASLUI 3 - 1 DINAMO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.