Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
12
Știri din fotbal internațional
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Florinel Coman, învins de penultima clasată
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
gica,am o propunere pentru tine,daca se intampla nenorocirea si bate vitanul barzesti a lui negoitza pe botosani,da-le meciul celor de la gaz metan medias ca sa ramana distanta de 5 puncte intre vitan barzesti si ultimul loc de playoff. stiu ce o sa spui,nu sunt 5 ci doar 4. da,dar in caz de egalitate ,i-ati umilit cu 5-0 in tur si sunteti peste ei. deci sunt 5 puncte de fapt.
Pai ce vorbim aici, în ultimii 15 ani CFR a bătut doar de 2x Steaua ambele cu arbitrii.
Da ba, asa e, cum spui tu. A fost omenie, ca Steaua nu le-a dat decat 2 goluri. Daca se juca pe bune, castiga Steaua cu 7-0, ca asta e diferenta reala de valoare dintre cele doua echipe. Insa, n-asa, Gigi finul a avut mila de nasul Gica si l-a iertat de mai mult de 2-0. Adica, asta numesc eu "omenie"...:))) Stii ce zic???
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu am fost niciodata pe ultimul loc. ne confunzi cu dinamo. aia au fost multe etape pe ultimul loc.
Lasa că au dudelangi stadion mai mare decât nou camp.sau Wembley
pai cand ai 4-0 per total in minutul 20 al celui de-al doilea meci,chiar nu mai conteaza,atata timp cat te-ai calificat. dar da,era grav daca ne eliminau aia. daca eram *** ne eliminau. Multumesc lui Dumnezeu ca nu sunt dinamovist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da,aşa este! Dacã nu este omenie sau nu sunt ajutaţi de arbitrii, fcsb nu poate să bată pe nimeni. Dovada a fost ka începutul acestui campionat: ultimul loc !!!
Astia cu 2 clase ca trenul, atata stiu! Is aceeasi 'suporteri', care huiduie si injura arbitrul la orice minge din gruia pentru care nu se fluiera hent, fault, etc, desi e evident si de pe luna ca a fost decizie buna! Asta inseamna sa aiba orice incult dreptul la exprimare, ia de-aici in comentarii! Daca tot is asa omenosi Hagi&Co, de ce dracu ne-au mai incurcat decisiv la titlul anii trecuti??
Din nou minți cu nerușinare macacbi și sttutgart ne-au bătut în grupe cu 4-1 însă ne-am calificat în ambele cazuri, macacbi ramând acasă iar Sevilla și PSG ne-au bătut cu 3-0, după ce pe PSG i-am bătut cu 3-2 în tur la București, oricum toate super echipe fata de bucătarii și poștașii luxemburghezi caee nimănui nu le-au dat 5 că blatiștilor de la cfr.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.