Alte știri din fotbal
A întors toate privirile pe aeroport » Francezul din lotul lui Dinamo cu geantă din piele de vițel!
0
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
3
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Știri din fotbal internațional
Explicația FIFA: de ce a fost anulat golul Croației din prelungirile meciului cu Portugalia
0
Imagini senzaționale, au sărbătorit victoria Portugalia de parcă au luat trofeul suprem
0
Ivana Knoll a făcut spectacol în tribune, apoi i-a atacat pe portughezi: „Noi măcar am jucat corect”
0
Argentina - Capul Verde, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
1
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Să nu-mi spui că l-ai citit pe Wells, metre. :))
Daca vrei iti mai dau Io unA ..eliminarea masinilor pe motorina.. pt ca motorina se poate stoca in cantitati mari si pe timp nelimitat
Acuma te-ai bagat aiurea in discutie. Eu doar salutam pe cineva...stie el despre ce vorbesc. Cat despre subiectul in sine...in Romania nu au curent electric peste tot si noi vorbim de scoaterea banilor? Stai tu lin ca nu se intampla in viata asta, suntem cu 50 de ani in urma lor
Pe eric de folositor ce e il va scoate de prin min 70.
Ala cu pamantul plat este le8ad’aru (individul este convins ca pamanul este plat).. Sami cel telijent ,plimbator de caini ale bogatanilor din Austria
Degeaba postacesti gicuta, ce spune ala acolo (un scenariu orwellian cam tras de par, dar nu imposibil) nu are nici o treaba cu delirurile cu reptilieni si flat Earth. Cel putin tentativa de a elimina cash-ul are motive economice simple si eviente: bancile isi vor lua tainul si cand cumperi un pachet de scobitori sau un sul de hartie iginenica.
Un egal vine ca o manusa craiovei si fcsb ului
Când o să mă vezi că-i aduc osanale ăluia, atunci puteți folosi termenul. Între timp, româneți doar traumatizați de personaj.
Da!Dar sunt buni pe defensiva!:)))Zici ca Eric e in plus?Unde vezi meciul asta din Miami?Intreb ptr un oltean de-al meu,Borce, care-i la Miami si vrea sa vada si el meciul!:)))
Nu rade ma verosule ca nu e de ras. Pacat ca nu a zis nimic de Pamantul Plat si reptilieni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.