Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB: „Nu mai vine nimeni”
0
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Știri din fotbal internațional
Atletico insistă pentru transferul ex-dinamovistului! » Cât oferă Diego Simeone
0
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Hansi Flick, anunț îngrijorător în privința lui Pedri: „N-am vești bune”
0
Cristi Chivu, convocat de șefi la o ședință! » Ce s-a discutat
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Deci vii cu o afirmație pe care, din lipsă de logică, n-o mai demonstrezi. Schimbi moneda și încercand marea cu degetul cum că dacă susții o echipă și este cumpărată de un infractor, devii și tu fan al acelui infractor. Ilogică de postaci. Dacă rapidul și/sau dinamo sunt cumpărate de clanul cămătarilor, înseamnă automat că deveniți și voi fanii cămătarilor? Sau vă interesează doar echipa?
Chipciu e din alt film, pare de neinteles de ce l-a luat Petrescu.
Moflică o fi în pauză; doarme o oră, hrănește gupii, rade o chinezoaică și revine pe baricade. :))
Sper sa dea unul aiurea pt CFR sa muriți iar de ciuda :-))) O zi in care jijjistii sunt triști este o zi frumoasa! :-))))
Era și el mai tanar pe vremea aia, dar cred ca dacă nu îl nenorocea Dodel era OK și astăzi. Oricum a bătut bine lovitura aia liberă, 5cm mai jos și era ... golazo :-)
Ok. Deci un penalty nedat Voluntariului.
Cu teja eram in b de 10 ani
Sau, moflea?:)))
Tu ai ghinionul sa-ti inchipui ca ar conta care dintre postacii becalisti esti. Am o veste proasta pentru tine: NU CONTEAZA. Sunteti toti in aceeasi oala, nu exista fecesebism in Romania, exista doar becalism. Iar becalismul pe bani e degradant, dezgustator si pana la urma dezumanizant, dar becalismul pe gratis ar trebui declarat boala psihica. Si nu intereseaza pe nimeni in ce categorie te incadrezi tu.
mai nimeni ca dinamo?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.