Alte știri din fotbal
Etapa #5 din Liga 2 » Poli Timișoara are șansa să treacă pe primul loc
19
Vaișcovici a rămas impresionat de jucătorul lui Dinamo: „Cântărețul meu preferat la trompetă”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Sicriul a fost depus pe gazonul stadionului, jucătorii lui Coelho au venit să-și ia adio
0
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
1
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi a marcat pentru a 7-a oară în carieră 4 goluri într-un singur meci
0
De Zerbi a anunțat, după al doilea eșec în Premier League: „Trei jucători au cerut să plece”
0
Mirel Rădoi sare în apărarea lui Florin Ștefan, huiduit copios de fanii lui Gaziantep: „Trebuia sa îi schimb pe toți?
0
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Tocmai au dat vestea
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Craiova are cei mai buni fotbalisti si un antrenor slab ....!!! Nu le poti avea pe toate ....!!!!
Si cand castigati si cand pierdeti jucati acelasi fotbal fara orizont,precum majoritatea echipelor noastre.La ce o fi.
Pe linga greselile personale ale jucatorilor, pe linga forma slaba a unor jucatori precum screciu, cimpanu si mai ales ivan trebuie vazut si greselile lui reghe din pacate. Ce rost a avut introducerea lui bic, ce post a jucat bairam?, de ce nu a fortat cu ivan al doilea virf si jucat bairam in stinga unde se simte mai bine, de ce a inghesuit jocul pe centru la ingramadeala si nu a desfacut jocul pe benzi?, de ce nu a luat masuri pt budescu mai ales cind a vazut ca ii iese jocul. Budescu e un jucator care face 2-3 jocuri pe an dar atunci chiar e cel mai bun din romania si asta a fost un joc in care ia iesit totul. Reghe are idei dar are si momente de blocaj total , cred ca ar trebui sa analizeze si chestiile astea
E si greu pt Reghe sa pregateasca un meci contra celor de la voluntari ... Pai dc a studiat numai etapa trecuta, in care psd-ishtii au mers cu ***-n Gruia, a concluzionat ca-s carne de tun ;))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Clona amarata
Ha ha ha, pai clonitza urmatoarele meciuri le aveti cu fcsb unde stati doar *** si cfr care aa va bat mèreu unde si cum vor, déci 0 puncte in urmatoarele meciuri despre care vorbesti ha ha ha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca il scoti pe Mateiu si il bagi pe Bic,o fi bine ?? Craiova trebuie sa aduca un fundas dreapta si un varf de atac,dar si un antrenor care stie meserie. Acest Reghe,e umflat rau,rau.
Cui? Tot lui Reghe și Prodancăi? Cum și-au exprimat intenția mai devreme, în comentarii, alți useri din Cetatea Băniei?
Greșeli mari, individuale și de echipă, au fost azi în jocul Craiovei... Dar jocul a fost și bun în multe momente, așa că așteptăm mobilizare maximă la viitoarele jocuri... Hai că se poate, hai să le-o tragem!
Doar Prodanca are dreptul să se dezică de Reghe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.