Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
0
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Show la Mioveni! 2 goluri în 4 minute
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
toate ca toatedar si furtul cu sarbitrii ar trebui sa aiba niste limite ale omeniei, anulezi un gol valabil, dai un gol dein off-side dar nu instigi la mutilarea unor jucatori. Vladoiu a fost faultat extrem de dur in careu, acolo multi fotbalisti si-ar fi rupt piciorul, a sarit cu talpa pe picior cand Vladoiu avea acel picior pe pamant si toata greutatea pe el, a fost o minune ca Vladoiu nu si-a rupt piciorul, aici consider rea vointa criminala din psartea lui mladinovici. O alta faza de rosu a fost faultul lui malele la Bairam cand a sarit cu ambele picioare, cu talpainainte pe gamba lui Bairam. Macar daca fura sa nu incurajeze mutilarea unor sportivi. Altfel acesti monstri gen mladinovici ar trebui sa raspunda penal pt instigarea la mutilare.
Plange Torje, plangeeee!
Eu cred ca Reghe e spion infiltrat in oltenashia de Gigi....ca sa fie sigur ca ramane campion secund in serie nelimitata...... Altfel, cine stie, iesea craiovitza pe 2 si gigi pe 3....breeee.......drama si tragedie:))))))))))))))))))))
Da! Esti.
Se pare ca Reghe si-a cam pierdut busola. Echipa lui joaca turca si el se plange de arbitraj dupa o partida in care Voluntariului i s-a refuzat un penalty care s-a vazut si de pe Luna.
Reghe greseste. Nu este... "luat de"! Chiar este!! Echipa lui nu joacă nimic. E greu dacă nu mai are cine să-l împingă de la spate.
Cred ca, dimpotriva, viata personala de azi ar trebui sa il ajute pe Reghecampf sa fie mai linistit; cand scapi de o nevasta cu reputatia AMP, indiferent pe cine alegi, nu poate fi decat un pas in fata in viata ta. Pentru mine, care nu m-am bucurat cand a venit la Craiova, fiind de parere ca micul succes din cariera lui de antrenor are in spate (sau fata?!) pe impresara si pungutele lui Neubert, atitudinea lui de pana acum chiar ma impresioneaza placut, el incercand sa se tina departe de *** fostei sale doamne si facand Craiova sa joace uneori cel mai ofensiv fotbal din ultimii ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ne intereseaza parerea ta. Du-te la brailenca si alter-ego-ul ei wax. Nu nu intereseaza instigatorii, si nici toti nepriceputii din fotbal. Daca tu spui ca Reghencampf nu are treaba cu fotbalul, atunci tu chiar n-ai treaba cu fenomenul asta. Te rog sa-mi spui de cand nu a a mai avut Craiova un joc atat de consistent, cu posesie si ocazii de gol. Chiar nu remarca nimeni ca am inceput sa pierdem de cand s-a accidentat Gaman? Gaman chiar dadea siguranta in aparare. Fara Gaman, am primit in 5 meciuri 9 goluri. Eu speram ca in momentul in care isi revin Papp, impreuna cu Gaman s aavem cel mai tare cuplu de fundasi centrali. Din pacate, acest lucru inca nu s-a intamplat. Ce-i mai rau este ce fcsb si cfr isi continua triumfal succesurile cu sau fara ajutorul arbitrilor.
Il "lucreaza" si Sorinaccio, e si limitat, dar mai ales e incapabil sa se concentreze pe ceea ce are de facut, faptul ca realizeaza ca si-a distrus viata personala si ca si-a lasat sotia in gura lupilor din Pipera il pune sub un stress teribil si nu mai este bun de nimic. Rotaru trebuie sa-l dea afara imediat indiferent de costuri, altfel Stiinta nu prinde loc in "play-off". Nu esti de acord?!
Ar trebui sa ne revoltam in primul rand impotriva conducatorilor cluburilor pe care le sustinem; maraie de arbitraje dar vezi vreunul maraind impotriva lui Burleanu? Sau a lui Iorgulescu? Adica a celor care detin fraiele in fotbal , implicit a arbitrajelor. Maraie de cel care e in fata (arbitrul) , dar merg la adunarile FRF si LPF si voteaza cu doua maini papusarii. Unul mai destept ca mine spunea "schimbarea incepe cu tine". Asadar, cand scrii pe forumuri sau scandezi pe stadion "hotii/hotii", sa scrii si scandezi impotriva celor pe care ii poti influenta-cei de langa tine, conducatorii clubului tau care,victima sau profitor, e doar parte din sistem, nicidecum luptator impotriva lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.