Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Au castigat meritat chiar daca ptimul.hol a fist dintr-un penalty care defapt a fost fault in afara careului!!!
zi-le tu mosule, cum ti-ai dat toti banii si mimao e tot la retragradare, pana in mai se anunta falimentul
Băi Lute , sigur nu te cheamă Adrian , că-n rest e OK ! Tălhar ...
Să vedeţi măcel la Ovidiu....ca la Revoluţie...
au casdtigat cu arbitrii acolo? nu am vazut meciul. sau cu bulanul proverbial? una din doua, ca pe valoare nu aveau cum
Eu am incercuit data in calendar, prima victorie a Voluntariului contra lui Dinamo!:)
Metre,daca ati juca toate meciurile cu ambitia cu care jucati cu Fcsb,ati iesi campioni an de an.Din pacate v.ati imbatat cu apa rece dupa meciul cu Astra!!!
Per total irelevant rezultatul si meciul, sansa la playoff oricum era inexistenta. Singurul lucru ca poate presa sa mai faca putina petrecere in seara asta in redactie. Voluntari a jucat pe viata si pe moarte, total opus fata de ce am vazut joi cand s-a refuzat jocul pur si simplu iar unul din fundasii voluntariului a luat un rosu total "aiurea" chiar in prima repriza. Arbitrajul execrabil evident, penalty clar ca lumina zilei la 1-0 cu mana departe de corp, 4 minute pierdute la final care au fost inlocuite doar de 1, faulturi peste faulturi ale lui de lucas care nu a vazut nici macar galben. Chiar daca am fi batut toate 4 meciurile tot nu am fi fost in playoff pentru ca viitorul si botosani sunt impinse de la spate. Rezultat total irelevant, mi-ar fi placut doar sa ii bagam pe voluntari mai adanc in clasament. Asteptam ancheta serioasa cu problema biletelor.
da, nu ar lucra sa ia titlul, lucreaza contra lui dinamo....***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitări si arbitrului !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.